Michał20.12.2017
Logitech G433, czyli słuchawki dla gracza z dźwiękiem przestrzennym 7.1

Kilka tygodni temu dzięki uprzejmości firmy Logitech otrzymaliśmy do testów bardzo ciekawe słuchawki G433. Dziś napiszemy Wam kilka zdań na ich temat.

Wygląd

Logitech G433 to słuchawki dla graczy z dźwiękiem przestrzennym 7.1 i dołączonym do zestawu mikrofonem. Słuchawki dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: Royal Blue, Fire Red, Triple Black oraz Camo Blue. My otrzymaliśmy jak widzicie wersję czarną.

Pałąk wykonano z przyjemnego w dotyku materiału, a całość wykończono miękkimi nakładkami przypominającymi „siatkę”.

Obracające się o 90 stopni nauszniki zostały uszyte z oddychającego, hybrydowego materiału odpornego na plamy. Ale gdyby jednak nauszniki nam się pobrudziły to można je bez problemu zdjąć i uprać. Dodatkowo do słuchawek G433 dodano drugi komplet nakładek z mikrofibry.

Na bokach znajduje się logo firmy. Całość jest zwarta i nie trzeszczy pod naporem. Słuchawki są bardzo lekkie, więc używanie ich to czysta przyjemność.

Poniżej zamieszczam krótkie wideo na którym możecie zobaczyć słuchawki „na żywo”.

Dźwięk

Jeśli chodzi o dźwięk to zostałem pozytywnie zaskoczony. Bardo dużym plusem jest obsługa DTS Headphone:X, czyli technologii dźwięku przestrzennego 7.1. Zestaw G433 wiernie odzwierciedla środowisko gry, dzięki czemu możesz usłyszeć i wykryć swój zespół, przeciwników i łupy znajdujące się wokoło. Można to szczególnie docenić podczas grania w gry akcji, strzelaniny.

Membrany w G433 Pro-G zostały wykonane z hybrydowych materiałów wysokiej klasy, które zapewniają bogate i całkiem przyzwoite basy.

Odczepiane kable i mikrofon to kolejne mocne ogniwo. Dzięki temu można szybko przejść od gry na komputerze, konsoli, czy do do trybu mobilnego na smartfonie lub tablecie.

Mikrofon posiada oczywiście redukcję szumów i hałasów.

Kompatybilność

Zestaw bez problemu współpracuje z komputerami, konsolami (Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch) oraz urządzeniami mobilnymi.

Podsumowanie

Ogólnie byłem zadowolony z słuchawek G433. Zestaw ani razu mnie nie zawiódł. Wszystko działało bardzo prawidłowo. Jeśli zatem szukacie słuchawek z dźwiękiem 7.1 dla gracza to koniecznie weźcie pod uwagę Logitech G433. Jeśli chodzi o cenę to za słuchawki będziecie musieli zapłacić około 400 zł.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz