Macie problemy z GPS po aktualizacji do iOS 8.4? Oto rozwiązanie poradniki, ciekawostki problem z gps ios 8.4, problem z GPS, iPhone, iPad, iOS 8.4, Apple  Dwa dni temu Apple udostępniło ostateczną wersję iOS 8.4, w której znajduje się Apple Music, poprawki dla iBooks i wiele innych. iOS9zdjecia2

Macie problemy z GPS po aktualizacji do iOS 8.4? Oto rozwiązanie

Dwa dni temu Apple udostępniło ostateczną wersję iOS 8.4, w której znajduje się Apple Music, poprawki dla iBooks i wiele innych.

Jednakże niektórzy użytkownicy mają problemy z GPS-em po aktualizacji do najnowszej (oficjalnie) wersji oprogramowania układowego iGadżetów. Według informacji GPS na iPhonie i iPadzie ma problemy z podaniem dokładnej lokalizacji i pozycji użytkownika. Problem pojawia się nie tylko przez aktualizację OTA, z iTunes jest podobnie.

Oczywiście, można temu zaradzić, za chwilę wam pomogę.

Hard reset iPhone/iPad

Przytrzymujemy przycisk początek i zasilania, czekamy aż urządzenie się wyłączy i ponownie uruchomi, w momencie pojawienia się loga Apple, puszczamy obydwa przyciski.

Ponowne uruchomienie usług lokalizacji

Jeżeli pierwsze rozwiązanie wam nie pomogło, można uruchomić ponownie usługi lokalizacji.

Wchodzimy kolejno do Ustawienia –> Prywatność –> Usługi lokalizacji. Potem przesuwamy suwak, żeby je wyłączyć, a następnie wykonujemy hard reset urządzenia. Potem znowu wchodzimy w Ustawienia i włączamy usługi lokalizacji.

Macie problemy z GPS po aktualizacji do iOS 8.4? Oto rozwiązanie poradniki, ciekawostki problem z gps ios 8.4, problem z GPS, iPhone, iPad, iOS 8.4, Apple  Dwa dni temu Apple udostępniło ostateczną wersję iOS 8.4, w której znajduje się Apple Music, poprawki dla iBooks i wiele innych. Lokalizacja 616x350

Wymazanie ustawień sieciowych

Jeżeli ponowne uruchomienie usług lokalizacji nie pomoże, spróbujcie wymazać ustawienia sieciowe. Pamiętajcie, że będziecie musieli ponownie skonfigurować sieci WiFi i VPN.

Przechodzimy kolejno do Ustawienia –> Ogólne –> Wyzeruj, potem wybieramy Ustawienia sieciowe. Pojawi się komunikat, proszący o podanie kodu blokady (o ile macie włączony), a potem już pozostaje wyzerowanie ustawień.

Macie problemy z GPS po aktualizacji do iOS 8.4? Oto rozwiązanie poradniki, ciekawostki problem z gps ios 8.4, problem z GPS, iPhone, iPad, iOS 8.4, Apple  Dwa dni temu Apple udostępniło ostateczną wersję iOS 8.4, w której znajduje się Apple Music, poprawki dla iBooks i wiele innych. Ustawienia 348x350

 

Odtworzenie iUrządzenia

Jeżeli do tej pory nadal macie problemy z GPS-em, pozostaje wam ostateczność. Wykonanie odtworzenia oprogramowania iPhone‘a lub iPada. Czysta aktualizacja jest ważna, wtedy zazwyczaj pozbywamy się wielu problemów, dotykających oprogramowanie. Mam nadzieję, że nie muszę wam przypominać, jak wykonać tę operację.

Macie problemy z GPS po aktualizacji do iOS 8.4? Oto rozwiązanie poradniki, ciekawostki problem z gps ios 8.4, problem z GPS, iPhone, iPad, iOS 8.4, Apple  Dwa dni temu Apple udostępniło ostateczną wersję iOS 8.4, w której znajduje się Apple Music, poprawki dla iBooks i wiele innych. MOFT
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Przewodnik Walentynkowy od Apple ciekawostki walentynki 2022, Przewodnik Walentynkowy Apple, Apple  Firma Apple udostępniła nowy przewodnik z poradami dotyczącymi prezentów na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki 2022. Serwis promuje szeroką gamę produktów i akcesoriów Apple. walentynki 650x350

Przewodnik Walentynkowy od Apple

Firma Apple udostępniła nowy przewodnik z poradami dotyczącymi prezentów na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki 2022. Serwis promuje szeroką gamę produktów i akcesoriów Apple.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry