Krzysiek Borek17.11.2017
macOS High Sierra 10.13.2 beta 4 dostępna

Cztery dni temu Apple udostępniło trzecią kompilację testową macOS High Sierra 10.13.2, a dziś pojawiła się czwarta. Oprogramowanie tradycyjnie można pobrać ze strony dla deweloperów lub przez Mac App Store, pod warunkiem, że macie odpowiedni profil konfiguracyjny.

Wygląda na to, że nadchodząca aktualizacja będzie zawierać pomniejsze łatki, a nie wiele nowości. Jedyną nowością ma być wsparcie dla nowego systemu odnawiania subskrypcji. To samo czeka iOS 11.2, więc nie dziwię się, że High Sierra również otrzyma tę funkcję.

Oprócz iOS 11.2 i macOS 10.13.2 wsparcie dla nowego odnawiania subskrypcji powinno pojawić się w tvOS 11.2. Do tej pory autorzy aplikacji mogli udostępniać darmowe subskrypcje (miesiąc lub więcej) albo płatną. Po wdrożeniu funkcji do wspieranych systemów operacyjnych zainteresowani użytkownicy zapłacą mniej za nowe subskrypcje, choć nie wiem jak będzie wyglądać sytuacjami z trwającymi.

Obecnie nie wiemy, kiedy pojawi się stabilna wersja macOS High Sierra 10.13.2, ale powinna pojawić się w tym samym momencie, co iOS, watchOS i tvOS.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek