macOS Monterey 12.3 wprowadza automatyczne aktualizacje oprogramowania AirPods ciekawostki Monterey, macOS Monterey 12.3, aktualizacja airpods w macos, AirPods  Serwis 9to5Mac odkrył w w macOS Monterey 12.3 funkcję automatycznej aktualizacji oprogramowania układowego AirPods. Nie musisz już podłączać słuchawek do iPhone'a lub iPada. airpods3 2 1300x700

macOS Monterey 12.3 wprowadza automatyczne aktualizacje oprogramowania AirPods

Serwis 9to5Mac odkrył w w macOS Monterey 12.3 funkcję automatycznej aktualizacji oprogramowania układowego AirPods. Nie musisz już podłączać słuchawek do iPhone’a lub iPada.

Wersja beta systemu macOS Monterey 12.3 wprowadziła kod odpowiedzialny za aktualizację firmware AirPods. Redaktorzy 9to5Mac byli w stanie pomyślnie zaktualizować AirPods Pro do najnowszego dostępnego oprogramowania układowego za pomocą komputera Mac z systemem macOS Monterey 12.3 beta.

macOS Monterey 12.3 wprowadza automatyczne aktualizacje oprogramowania AirPods ciekawostki Monterey, macOS Monterey 12.3, aktualizacja airpods w macos, AirPods  Serwis 9to5Mac odkrył w w macOS Monterey 12.3 funkcję automatycznej aktualizacji oprogramowania układowego AirPods. Nie musisz już podłączać słuchawek do iPhone'a lub iPada. Monetery 3

Niestety proces aktualizacji uruchamia się automatycznie, podobnie jak w iOS. Ponadto, w przeciwieństwie do iPhone’a i iPada, Mac nie wyświetla aktualnej wersji oprogramowania układowego AirPods.

Niewielka zmiana, a cieszy.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top