Magiczny film i Storyboard, to nowości, które już w kwietniu trafią do iMovie ciekawostki Update, Storyboards, magioczne filmy, Magic Movie w imovie, Magic Movie  Apple ogłosiło dwie nowe funkcje iMovie, które pojawią się wraz z kwietniową aktualizacją aplikacji. Są to Magiczny film i Storyboard. imovie 1300x700

Magiczny film i Storyboard, to nowości, które już w kwietniu trafią do iMovie

Apple ogłosiło dwie nowe funkcje iMovie, które pojawią się wraz z kwietniową aktualizacją aplikacji. Są to Magiczny film i Storyboard.

Funkcja Magic Movie umożliwia szybkie tworzenie filmów, wybierając pojedyncze pliki multimedialne lub albumy z biblioteki. Automatycznie zamontuje wideo, określając najlepsze fragmenty materiału.

Magiczny film i Storyboard, to nowości, które już w kwietniu trafią do iMovie ciekawostki Update, Storyboards, magioczne filmy, Magic Movie w imovie, Magic Movie  Apple ogłosiło dwie nowe funkcje iMovie, które pojawią się wraz z kwietniową aktualizacją aplikacji. Są to Magiczny film i Storyboard. imovie 1

Kolejna innowacja o nazwie Storyboards nauczy Cię, jak opowiadać historie w filmach za pomocą gotowych szablonów ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi procesu tworzenia filmu. Apple zaoferuje 20 szablonów opartych na popularnych gatunkach.

Nowe funkcje pojawią się w iMovie w kwietniu, ale dokładna data premiery aktualizacji nie została ujawniona. Więcej na temat nowości możecie przeczytać na stronie apple.pl.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top