iphone16 maketa

Makiety iPhone 16 i iPhone 16 Pro na nowych zdjęciach

Ostatnio w internecie pojawiły się kolejne zdjęcia, które mają pokazywać, jak wyglądają najnowsze modele iPhone 16 i iPhone 16 Pro.

Zostały one opublikowane przez Sonny’ego Dicksona, znanego z dokładnych przecieków na temat produktów Apple. Dzięki temu dostajemy kolejny wgląd w design i potencjalne nowości, które firma może wprowadzić w swoich flagowych telefonach.

Jedną z ciekawszych zmian jest dodanie przycisku akcji do wszystkich wersji iPhone’a 16. Do tej pory, takie udogodnienie było zarezerwowane tylko dla droższych modeli, co sugeruje, że Apple chce dać większą kontrolę nad telefonem wszystkim swoim użytkownikom, niezależnie od tego, który model wybiorą.

Makiety iPhone 16 i iPhone 16 Pro na nowych zdjęciach ciekawostki wycieki, technologia Vision Pro, technologia, sonny dickson, smartfony, rozmiar ekranu, przycisk Capture, przycisk akcji, premiery, Phone 16, iPhone 16 Pro, innowacje, gesty zbliżeniowe, Apple, aparat  Ostatnio w internecie pojawiły się kolejne zdjęcia, które mają pokazywać, jak wyglądają najnowsze modele iPhone 16 i iPhone 16 Pro. makiety ip16

Nowością, która rzuca się w oczy, jest również przycisk Capture, który znajdzie się po prawej stronie telefonu. To miejsce, gdzie dotychczas umieszczona była antena 5G, teraz ma być przeznaczone na nowy przycisk. Będzie on miał za zadanie ułatwić robienie zdjęć i nagrywanie filmów, wprowadzając możliwość sterowania gestami dla funkcji zoom. To może być naprawdę wygodna opcja dla osób, które często korzystają z aparatu w swoim iPhonie.

W kwestii rozmiarów, wygląda na to, że modele Pro będą nieco większe niż ich poprzednicy. iPhone 16 Pro ma mieć ekran o przekątnej 6,3 cala, a wersja Pro Max – aż 6,9 cala. To zwiększenie przekątnej ekranu może być odpowiedzią na potrzeby użytkowników, którzy szukają urządzeń oferujących więcej miejsca na multimediów czy aplikacji.

Makiety iPhone 16 i iPhone 16 Pro na nowych zdjęciach ciekawostki wycieki, technologia Vision Pro, technologia, sonny dickson, smartfony, rozmiar ekranu, przycisk Capture, przycisk akcji, premiery, Phone 16, iPhone 16 Pro, innowacje, gesty zbliżeniowe, Apple, aparat  Ostatnio w internecie pojawiły się kolejne zdjęcia, które mają pokazywać, jak wyglądają najnowsze modele iPhone 16 i iPhone 16 Pro. makiety ip16 1

Zmianie uległ też wygląd modułu aparatu w modelach iPhone 16 i 16 Plus. Guzik aparatu został ułożony pionowo, co może być wskazówką na to, że Apple planuje wprowadzenie nowych możliwości fotograficznych, być może związanych z nagrywaniem obrazu przestrzennego, kompatybilnego z goglami Vision Pro.

Choć do oficjalnej prezentacji nowych modeli iPhone jeszcze trochę czasu, te przecieki już teraz wywołują sporo emocji wśród fanów marki. Wiele osób zastanawia się, czy warto będzie zaktualizować swój obecny model do najnowszej wersji i jak nowe funkcje będą sprawdzały się w praktyce.

Prezentacja iPhone’ów 16 ma się odbyć tradycyjnie we wrześniu, więc na więcej oficjalnych informacji trzeba jeszcze poczekać. Jednak już teraz można przypuszczać, że Apple nie skąpi innowacji i stara się odpowiadać na oczekiwania swoich użytkowników, wprowadzając zmiany zarówno w designie, jak i funkcjonalności swoich urządzeń.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 124

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top