Makiety nowych iPhone'ów porównane z obecną dziesiątką polecane, ciekawostki   Plotki o najnowszych iPhone'ach to już tradycja i tym razem jest podobnie. Okazuje się, że w Chinach można kupić makiety najnowszych modeli, a Macotakara postanowił je porównać z obecnie dostępnym iPhone'em X. iPhoneSE2

Makiety nowych iPhone’ów porównane z obecną dziesiątką

Plotki o najnowszych iPhone’ach to już tradycja i tym razem jest podobnie. Okazuje się, że w Chinach można kupić makiety najnowszych modeli, a Macotakara postanowił je porównać z obecnie dostępnym iPhone’em X.

Podobno wzorem dla makiet jest “ostateczny” wygląd nadchodzących produktów, który jest już znany dzięki jednemu z Azjatyckich dostawców współpracujących z Apple. Właśnie dlatego powstały makiety nowych iPhone’ów, co pozwala nam się im przyjrzeć i poznać ich dokładnie wymiary w porównaniu do obecnie dostępnego modelu. Ujrzenie każdego z osobna potwierdza, że w tym roku pojawią się aż trzy iPhone’y.

Makiety nowych iPhone'ów porównane z obecną dziesiątką polecane, ciekawostki   Plotki o najnowszych iPhone'ach to już tradycja i tym razem jest podobnie. Okazuje się, że w Chinach można kupić makiety najnowszych modeli, a Macotakara postanowił je porównać z obecnie dostępnym iPhone'em X. iphone x iphone x plus 1200px 768x410

Druga generacja iPhone’ a X jest szersza od obecnej o 1,1mm, ale trzeba wziąć pod uwagę, że różnica może być podyktowana sposobem pomiarów lub zamieszczeniem informacji o przyciskach, które również wpisują się wtedy w wymiary urządzenia. Warto nadmienić, że na materiale wideo widać, że etui dla obecnego modelu X nie ma problemów z kompatybilnością i można go używać z nowszym modelem.

iPhone X Plus z 6,4 – calowym wyświetlaczem ma podobne wymiary, co iPhone 8 Plus, z tym że jest od niego węższy. Sprzęt niestety będzie miał grubszą konstrukcję od tradycyjnego modelu z Plusem.

Na koniec pozostał iPhone z wyświetlaczem LCD, który jest grubszy od obydwu i z pewnością ma to związek z zastosowaniem ekranu, który jest grubszy w swojej konstrukcji przy porównaniu z OLEDem.

Wszystkie informacje pokrywają się z obecnymi plotkami, ale konkretów dowiemy się jak zwykle we wrześniu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top