Masz problem z transmisją danych w iOS 12.1.2? Oto rozwiązanie! polecane, ciekawostki Wideo, problem transmisji danych, nie działa internet iOS 12.1.2, jak rozwiązać problem z transmisją danych, iPhone, iOS 12.1.2, iOS 12.1.1, Apple  Dziś pisaliśmy Wam o tym, ze wiele osób posiadających iOS 12.1.2 ma problem z transmisją danych. Jeśli i Ty masz ten problem to poniżej opiszemy Wam co należy zrobić, aby ten błąd naprawić. iOS12.1 2

Masz problem z transmisją danych w iOS 12.1.2? Oto rozwiązanie!

Dziś pisaliśmy Wam o tym, ze wiele osób posiadających iOS 12.1.2 ma problem z transmisją danych. Jeśli i Ty masz ten problem to poniżej opiszemy Wam co należy zrobić, aby ten błąd naprawić.

Użytkownik zollotech kilka godzin temu udostępnił na swoim kanale YouTube filmik, który tymczasowo rozwiązuje ten problem. Zatem jeśli w Twoim iPhone z iOS 12.1.2 występuje problem z transmisją danych to musisz wykonać następujące czynności.

Pierwszą rzeczą jaką musisz wykonać jest udanie się do Ustawienia – Telefon i tam wyłączyć Wi-Fi Calling. Gdy to zrobicie musicie udać się do Ustawień sieci komórkowej i zmienić ustawienia z Rozmowy i dane na Dane. Zobaczcie jak to wygląda na filmie poniżej.

Po tym zabiegu powinien transmisji danych powinien tymczasowo zostać rozwiązany.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top