Miesiąc wielkich promocji w ThinkStore trwa w najlepsze. Kup jeden produkt i otrzymaj drugi zupełnie za darmo! ciekawostki   Wszystko co dobre szybko się kończy. Dziś o godzinie 00:00 zakończy się trwająca od kilku tygodni promocja na produkty iWalk w sklepie thinkstore.pl. Oto kilka najciekawszych produktów! iwalk

Miesiąc wielkich promocji w ThinkStore trwa w najlepsze. Kup jeden produkt i otrzymaj drugi zupełnie za darmo!

Miesiąc wielkich promocji w sklepie internetowym ThinkStore trwa w najlepsze. Warto o tym wspomnieć, bo dzięki specjalnej promocji możecie przy zakupie jednego produktu drugi otrzymać za darmo!

W promocji dostępnych jest kilkanaście produktów iWalk. Poniżej przygotowaliśmy dla Was trzy, które mogą Was zainteresować.

Powerbank iWalk Secretary Plus 20000 (BIAŁY) + GRATIS iWALK Powerbank Secretary Plus

Miesiąc wielkich promocji w ThinkStore trwa w najlepsze. Kup jeden produkt i otrzymaj drugi zupełnie za darmo! ciekawostki   Wszystko co dobre szybko się kończy. Dziś o godzinie 00:00 zakończy się trwająca od kilku tygodni promocja na produkty iWalk w sklepie thinkstore.pl. Oto kilka najciekawszych produktów! 1

Power Bank Secretary Plus 20000 [20000mAh] 

Super szybki przenośny power bank Secretary Plus o bardzo dużej pojemności 20.000 mAh! Power bank wyposażony jest w technologię Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0 ? dzięki której możesz 2x szybciej ładować podłączane urządzenia oraz sam power bank! Power bank jest bardzo poręczny dzięki precyzyjnie zaprojektowanej obudowie, która doskonale leży w dłoni. Obudowa power banka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i posiada nowoczesne oraz bardzo eleganckie wzornictwo.

Power Bank Secretary Plus 10000 [10000mAh] (gratis)

Super szybki przenośny power bank ? Secretary Plus 10000 mAh. Niezwykle szybki przenośny bank energii o dużej pojemności 10.000 mAh. Power bank jest niewiele większy od karty płatniczej, dzięki temu jest bardzo poręczny. Posiada czytelny ledowy wskaźnik pokazujący stan naładowania baterii.

Więcej informacji, a także link do sklepu – tutaj.

Powerbank iWALK Extreme Trio 2 10000 mAh + GRATIS iWALK Power Bank Extreme Trio 6000

Miesiąc wielkich promocji w ThinkStore trwa w najlepsze. Kup jeden produkt i otrzymaj drugi zupełnie za darmo! ciekawostki   Wszystko co dobre szybko się kończy. Dziś o godzinie 00:00 zakończy się trwająca od kilku tygodni promocja na produkty iWalk w sklepie thinkstore.pl. Oto kilka najciekawszych produktów! 2

Power Bank Extreme Trio 2 10000

Niezwykle smukły, stylowy power bank Extreme Trio 2 o dużej pojemności 10.000 mAh! Następca słynnego power banka z serii Extreme Trio wyposażony jest w czytelny wyświetlacz LCD pokazujący stan naładowania baterii oraz niezbędne informacje podczas procesu ładowania urządzeń. Posiada wbudowane kable typu Lightning i USB-C (Type-C) oraz port USB do którego można podłączyć inne dowolne urządzenia.

Power Bank Extreme Trio 6000 (gratis)

Niezwykle smukły, stylowy power bank Extreme Trio 6000 o pojemności 6000 mAh! Power bank jest niewiarygodnie cienki ? tylko 13mm grubości. Posiada czytelny wyświetlacz LCD pokazujący stan naładowania baterii. Wyposażony jest w technologię Pass-through.

Więcej informacji, a także link do sklepu – tutaj.

Powerbank iWALK Link Me Plus 3300 mAh MFi (czarny) + GRATIS Powerbank Immortalizer 2000 C lub Immortalizer 2000 M

Miesiąc wielkich promocji w ThinkStore trwa w najlepsze. Kup jeden produkt i otrzymaj drugi zupełnie za darmo! ciekawostki   Wszystko co dobre szybko się kończy. Dziś o godzinie 00:00 zakończy się trwająca od kilku tygodni promocja na produkty iWalk w sklepie thinkstore.pl. Oto kilka najciekawszych produktów! 5

Powerbank iWALK Link Me Plus 3300 mAh MFi

Niezwykle kompaktowy i lekki power bank Link Me Plus o pojemności 3.300 mAh! Link Me Plus to kieszonkowy power bank, który możesz podłączyć do swojego iPhone?a lub iPad?a. Niesamowicie małe wymiary power banka pozwalają na wygodne noszenie go w kieszeniach spodni lub torebce. Link Me Plus jest nie wiele większy od zapalniczki lub pomadki, natomiast jego waga wynosi tylko 75 gram!

Power Bank Immortalizer 2000C [2000mAh] (gratis)

Kompaktowy, przenośny, niewielkich rozmiarów power bank Immortalizer 2000 C o pojemności 2000 mAh! Power bank jest niewiarygodnie mały i lekki, wielkością odpowiada standardowej baterii R20. Immortalizer 2000 M jest dedykowanym power bankiem pasującym do wszystkich modeli telefonów z wbudowanym portem Micro USB (np. do telefonu Samsung Galaxy S7).

Więcej informacji, a także link do sklepu – tutaj.

Pozostałe promocje

Miesiąc wielkich promocji w ThinkStore trwa w najlepsze. Kup jeden produkt i otrzymaj drugi zupełnie za darmo! ciekawostki   Wszystko co dobre szybko się kończy. Dziś o godzinie 00:00 zakończy się trwająca od kilku tygodni promocja na produkty iWalk w sklepie thinkstore.pl. Oto kilka najciekawszych produktów! 3

To nie wszystkie rzeczy objęte promocją. Więcej produktów, które cały czas dostępne są w promocji znajdziecie tutaj.

Na koniec warto dodać, że po dokonaniu zakupów za produkty będziecie mogli zapłacić za pomocą Apple Pay! Gorąco polecamy! Promocja trwa do końca mają lub do wyczerpania zapasów.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry