OneTech07.09.2018
MiLi Magic II – powerbank idealny

Nieco ponad dwa tygodnie temu otrzymaliśmy do testów Powerbank MiLi Magic II. Dziś chcielibyśmy napisać Wam kilka zdań na jego temat. Zapraszamy.

Zacznijmy od zawartości opakowania. W pudełku oprócz samego Powerbanka znajdziemy również krótki kabel USB – USB-C, którym naładujemy nasz Powerbank, ale o tym później.

Teraz skupimy się na wyglądzie. Magic II mi osobiście się bardzo podoba.

Jego wymiary są bardzo podobne do wymiarów iPhone’a X. Powerbank jest tylko nieco wyższy i nieco grubszy od mojej dziesiątki.

Do tej pory wszystkie Powerbanki jakie miałem przyjemność testować były wielkie i grube. MiLi jest również bardzo lekki, dzięki czemu noszenie go ze sobą to czysta przyjemność.

MiLi Magic II to Powerbank nieco inny od tych tradycyjnych. Za pomocą tego niewielkiego urządzenia możemy naładować naszego iPhone’a na trzy różne sposoby.

Pierwszy z nich to tradycyjne ładowanie za pomocą kabla USB – Lightning.

Druga metoda z której ja osobiście korzystam, to szybkie ładowanie. Tak, MiLi Magic II posiada opcję szybkiego ładowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie naładować naszego iPhone’a od 0 do 80% w godzinę! Piękna sprawa. Prawda? Niestety, aby skorzystać z tej opcji konieczne jest posiadanie kabla USB-C – Lightning.

Trzecia i ostatnia opcja ładowania, to opcja ładowania bezprzewodowego. Jak widzicie poniżej Powerbank pozwala również na naładowanie naszego iUrządzenia bez korzystania z jakichkolwiek kabli.

Ładowanie odbywa się w ten sam sposób jak ładowanie tradycyjną ładowarką podpiętą do prądu.

Aby naładować iPhone’a bezprzewodowo wystarczy położyć go na górze Powerbanka i kliknąć na przycisku z boku w celu uruchomienia Magic II. To wszystko.

Boczny przycisk służy także do sprawdzenia poziomu naładowania naszego Powerbanka.

Jak to wygląda czasowo? Do pełnego naładowania iPhone’a od 0 do 100% za pomocą opcji bezprzewodowej potrzebujemy tak jak w przypadku tradycyjnych bezprzewodowych ładowarek podłączanych do prądu ponad 3 godziny.

Ostatnia rzecz o której warto wspomnieć to opcja ładowania samego Powerbanka. Możemy to zrobić w tradycyjny sposób, czyli podłączamy dołączany do kompletu kabel USB-C – USB do zwykłej ładowarki, lub do ładowarki, która posiada QC3.0, czyli opcję szybkiego ładowania. Dzięki temu Powerbank ładuje się od 0 do 100% w niecałe 3h, a nie jak za pomocą tradycyjnej ładowarki w 6h.

Ja osobiście do ładowania Powerbank jak i iPhone używam dwóch ładowarek.

Pierwsza z nich to widoczna na zdjęciu Syncwire. Ta ładowarka jak i opisywany przeze mnie Powerbank również posiada opcję szybkiego ładowania.  Dzięki tej ładowarce mój iPhone X ładuje się od 0 do 80% w równą godzinę.

Syngwire do pełnego naładowania iPhone’a X od 0% potrzebuję 2 godziny, a nie ponad 3 godziny jak ma to miejsce za pomocą zwykłej ładowarki dołączonej do kompletu. Ja osobiście nie wyobrażam już sobie ładowania mojego iPhone’a za pomocą zwykłej tradycyjnej ładowarki. Szczerze i gorąco polecam. Ładowarkę Syncwire możecie zakupić – w tym miejscu.

Druga ładowarka, którą zawsze zabieram ze sobą w dłuższe trasy to ładowarka JCPAL. Ładowarka posiada różne końcówki, które ułatwiają mi ładowanie iPhone’a gdy jestem w UK. Ładowarka także wyposażona jest w opcję szybkiego ładowania. Możecie ja kupić – w tym miejscu.

Podsumowanie

Wróćmy jednak do Powerbanka. Jeśli szukacie niewielkiego, lekkiego i dobrze wykonanego Powerbanka z opcją szybkiego i bezprzewodowego ładowania to gorąco polecam MiLi Magic II. Ja od ponad 2 tygodni zawsze go zabieram ze sobą i jak do tej pory jestem strasznie  w niego zadowolony. Korzystanie z opcji szybkiego ładowania za pomocą kabla USB-C – Lightning to czysta bajka. Godzina czasu i bateria w moim iPhone X jest prawie pełna. Szczerze i gorąco polecam.

Więcej na temat Powerbanka a także link do sklepu znajdziecie – w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl

Możliwość komentowania jest wyłączona.