Mobilny terminal kompatybilny z iOS 9 poradniki, cydia-i-jailbreak Zmiana hasła administratora, mobilny terminal iOS 9, mobilny terminal, jak zmienić hasło root w iOS 9, jailbreak, iOS 9, Cydia, Aktualizacja modułów PAM  Początkowo mobilne terminale nie współpracowały z iOS 9, choć dzięki aktualizacji modułów PAM możemy w końcu z nich korzystać, aby zmienić hasło root. Cydia 1300x700

Mobilny terminal kompatybilny z iOS 9

Początkowo mobilne terminale nie współpracowały z iOS 9, choć dzięki aktualizacji modułów PAM możemy w końcu z nich korzystać, aby zmienić hasło root.

Mobilny terminal kompatybilny z iOS 9 poradniki, cydia-i-jailbreak Zmiana hasła administratora, mobilny terminal iOS 9, mobilny terminal, jak zmienić hasło root w iOS 9, jailbreak, iOS 9, Cydia, Aktualizacja modułów PAM  Początkowo mobilne terminale nie współpracowały z iOS 9, choć dzięki aktualizacji modułów PAM możemy w końcu z nich korzystać, aby zmienić hasło root. Cydia.1

Emulator terminalu służy tylko i wyłącznie do zmiany hasła root na waszym iUrządzeniu z Jailbreak. Za chwilę pokaże wam, jak tego dokonać.

Aktualizacja modułów PAM i instalacja MTerminal

  • Otwieramy Cydię i przechodzimy do zakładki zmiany.
  • Aktualizujemy wszystkie dodatki, w tym moduły PAM i wykonujemy respring.
  • Szukamy w Cydii MTerminal i go instalujemy.

Instrukcje oparłem na darmowym programie z domyślnego źródła ? Big Boss. Aplikacja jest lekka i nie potrzebuje zbyt wielu zasobów do poprawnego działania. Pierwsze, co robimy po instalacji to zmiana hasła administratora.

Zmiana hasła administratora

  • Uruchamiamy MTerminal.
  • Wklepujemy komendę ?su root?, zostaniemy poproszeni o hasło, więc wpisujemy alpine (domyślne,będzie niewidoczne).
  • Potem wpisujemy ?passwd?, po wpisaniu komendy podajemy nowe hasło i zatwierdzamy enterem.
  • Wprowadzamy ponownie to samo hasło i również zatwierdzamy.
  • Możecie też użyć komendy ?passwd mobile?, aby zmienić hasło dla ścieżki iPad-xxx: /var/mobile/root#. Postępujemy w ten sam sposób, co przy pierwszej zmianie hasła.

 

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top