OneTech07.04.2020
MOFT Laptop Stand, czyli „niewidoczny” stojak pod Twojego laptopa

Jeśli szukacie fajnego, niedrogiego i praktycznie niewidocznego stojaka pod Waszego laptopa to mamy dla Was coś naprawdę ekstra. Poznajcie MOFT Laptop Stand.

MOFT Laptop Stand to pierwszy na świecie „niewidoczny” stojak pod laptopa.

Podstawka pasuje do laptopów o przekątnej do 15,6-cala. Całość jest wykonana z unikalnego materiału PU i włókna szklanego, więc jest mocny i stabilny, jak inne grubsze stojaki. Moft Stand jest w stanie utrzymać laptopa o wadze do 8 kg. Jego grubość to zaledwie 0,3 cm co sprawa, że jest praktycznie niewidoczny.

Jeśli chodzi o korzystanie z podstawki to jest ono bardzo proste. MOFT jest wyposażony w dwie regulacje wysokości, co ułatwia znalezienie idealnej wysokości i komfortu pracy.

Tryb wysoki znacznie optymalizuje pozycję siedzącą, stosując 8 cm wysokość do ekranu komputera.

Tryb niski (5 cm) koi nadgarstek podczas pisania i może być idealnie przystosowany do stojących biurek. Stojak dostępny jest w dwóch kolorach – silver i grey. Co ciekawe dostępne są także specjalne wersje przeznaczone dla iPhone’a. Więcej na ich temat znajdziecie – tutaj.

Cena

Ile trzeba zapłacić za ten świetny i niezwykle przydatny gadżet?  Jak Wam się wydaje? 200 – 300 zł? Otóż nie! Dużo, naprawdę dużo mniej, bo jedyne 79 zł!

Więcej na temat MOFT Laptop Stand, a także link do sklepu w którym możecie zakupić produkt znajdziecie – w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl