Najważniejsze informacje o nowych iPhone'ach polecane, ciekawostki testy iPhone 6s Plus, test szybkości iPhone 6s, najważniejsze informacje o iPhone 6s, iPhone 6s, apple iphone 6s, Apple  Podejrzewam, że znacie już niemal wszystko na temat najnowszych modeli iPhone'a 6s, a przedsięwzięcie iFixit tylko potwierdza ilość pamięci operacyjnej i resztę faktów. iPhone6s3

Najważniejsze informacje o nowych iPhone’ach

Podejrzewam, że znacie już niemal wszystko na temat najnowszych modeli iPhone‘a 6s, a przedsięwzięcie iFixit tylko potwierdza ilość pamięci operacyjnej i resztę faktów.

Jednakże oprócz nich mam dla was parę ciekawostek związanych z iPhone 6s i 6s+.

Model z 64GB pamięci ma 55,6GB dostępnej pamięci, z czego dla użytkownika zarezerwowano 51,6GB. Podczas gdy iPhone 6s Plus z 128GB pamięci ma jej tak naprawdę 113, a dostępne jest 109GB. Podejrzewam, że reszta z dostępnej pamięci jest zarezerwowana dla aplikacji z pakietu iLife i iWork takich, jak Numbers, iTunes U GarageBand, iMovie, Pages i wielu innych.

Obecnie możemy ustawić Żywe tapety. To tapety, które zawierają 3 sekundową animację i są kompatybilne z 3D Touch w obywdwu wariantach iPhone 6s. Fabrycznie jest ich 9, ale oprócz nich nie ma żadnych nowości.

Numer kompilacji iOS 9 na iPhone 6s to 13A342, a iPhone 6s Plus wyposażony jest w 13A343,a nie 13A344, który został udostępniony 16 września bieżącego roku. To nie ma znaczenia, ponieważ Apple wydało ostatnio iOS 9 dla wszystkich urządzeń mobilnych kompatybilnych z tą wersją.

Rozmiary uległy nieznacznym zmianom, co nie zmienia faktu, że wszystkie dotychczas dostępne etui są kompatybilne z iPhone 6s i 6s Plus.

Geekbench 3 potwierdza, że iPhone 6s posiada dwu rdzeniowy, 64 – bitowy układ scalony Apple A9, taktowany 1,84GHz i 2GB pamięci operacyjnej, natomiast iPhone 6s Plus to ten sam układ scalony, choć jedynie taktowanie wynosi 1,85GHz, a pamięć operacyjna wynosi tyle samo.

Najważniejsze informacje o nowych iPhone'ach polecane, ciekawostki testy iPhone 6s Plus, test szybkości iPhone 6s, najważniejsze informacje o iPhone 6s, iPhone 6s, apple iphone 6s, Apple  Podejrzewam, że znacie już niemal wszystko na temat najnowszych modeli iPhone'a 6s, a przedsięwzięcie iFixit tylko potwierdza ilość pamięci operacyjnej i resztę faktów. g

Wyniki testów wyglądają następująco:

  • iPhone 6S – 2510 (jeden wątek) i 4360 (wiele wątków)

iPhone 6S Plus – 2525 (jeden wątek) i 4408 (wiele wątków)
Jak widać zbyt diametralnych zmian w wydajności względem poprzedników nie ma, choć Apple zarzeka się, że wydajność CPU jest 50% wyższa, to samo tyczy się układu graficznego.

iPhone 6s to iPhone 8,1, podczas gdy 6s Plus to 8,2 i z takimi oznaczeniami będą pojawiać się aktualizacje dla obydwu modeli.

Obydwa modele korzystają z Touch ID 2 – ej generacji, które jest szybsze i dokładniejsze. Jest na tyle czułe, że wystarczy dotknąć lekko przycisk i sprzęt od razu jest odblokowany, teraz, aby dostać się do ekranu blokady będziemy musieli używać przycisku zasilania/blokady.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top