Michał10.12.2017
Natural Case, czyli ultracienkie etui dla iPhone X od 3mk

Takiego właśnie etui dla iPhone X szukałem od kilku tygodni. Poznajcie ultracienkie i dostępne w bardzo przyzwoitej cenie etui Natural Case od 3mk.

Na początek kilka słów o tym co znajdziemy w pudełku.

Zawartość opakowania

W pudełku oprócz samej obudowy znajdziemy malutką ściereczkę służącą do wyczyszczenia telefonu przed włożeniem do pokrowca.

Jakość wykonania

Etui Natural Case wykonane jest z wysokiej jakości twardego (nie gumowego) i bardzo miłego w dotyku tworzywa. Jest dokładnie takie jak lubię. Etui jest podobne do testowanych już przeze mnie w tamtym roku etui firmy JCPAL. Wpis znajdziecie na stronie.

Wygląd

Nie ma co za wiele się rozpisywać. Natural Case od 3mk to kawał dobrej roboty.  Obudowa jest bardzo dobrze dopasowana. Po założeniu na telefon nic nie lata, nic się nie rusza.

Nie ma żadnych szczelin po bokach, więc do środka nie dostaną się żadne paproszki, które mogą porysować nasz telefon.

Natural Case praktycznie w ogóle nie pogrubia telefonu! Widać to wyraźnie na dołączonych zdjęciach.

Etui osiada oczywiście pełen dostęp do wszystkich portów, przycisków, aparatu, a także głośnika. Wszystkie otwory są bardzo dobrze wycięte i idealnie pasują.

Etui używam już od jakiegoś czasu i jak do tej pory wszystko z etui jest ok. Nic z niego nie odpadło, nic się nie połamało.

Korzystanie z tego pokrowca to czysta przyjemność. Ma się wrażenie jakby trzymało się telefon bez pokrowca przez to, że etui jest tak cienkie. To tyle. Krótko i na temat.

Podsumowanie

Etui 3mk Natural Case zostało zaprojektowane z myślą o każdym detalu tak, aby podkreślać oryginalny design urządzenia. Etui jest naprawdę bardzo cienkie i praktycznie w ogóle nie pogrubia iPhone’a, więc jeśli szukacie pokrowca, który ochroni tył Waszego iPhone’a przed zarysowaniami i praktycznie w ogóle to przy tym go nie pogrubi to opisywana przede mnie obudowa będzie naprawdę idealna. Ja osobiście takie etui uwielbiam! Pisałem już o tym wcześniej.

Na koniec kilka słów o cenie tego pokrowca. Koszt 3mk Natural Case to jedyne 59 zł. Etui dostępne jest w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz