Niektórzy programiści kupią Apple TV za zaledwie 1$ ciekawostki nowe apple tv, Apple TV za dolara, Apple TV dla programistów, apple TV 2015, Apple  Niektórzy programiści wybrani przez Apple będą w stanie nabyć najnowszy model Apple TV za zaledwie 1$. W Cupertino wybiorą wąską liczbę programistów, którzy otrzymają możliwość tańszego zakupu przystawki telewizyjnej Apple, zanim na dobre rozpocznie się jej sprzedaż w październiku bieżącego roku. AppleTV1

Niektórzy programiści kupią Apple TV za zaledwie 1$

Niektórzy programiści wybrani przez Apple będą w stanie nabyć najnowszy model Apple TV za zaledwie 1$. W Cupertino wybiorą wąską liczbę programistów, którzy otrzymają możliwość tańszego zakupu przystawki telewizyjnej Apple, zanim na dobre rozpocznie się jej sprzedaż w październiku bieżącego roku.

Wszyscy zainteresowani programiści mają czas do 11 września, a jeżeli nie zdecydowaliście się na pokazanie Apple swojego zainteresowania nadchodzącym sprzętem, nie będziecie mieć drugiej szansy. Wszyscy, którym się udało wcześniej, uzyskają dostęp do Apple TV, nie wspominając o bardzo niskiej cenie sprzętu z Cupertino.

Niektórzy programiści kupią Apple TV za zaledwie 1$ ciekawostki nowe apple tv, Apple TV za dolara, Apple TV dla programistów, apple TV 2015, Apple  Niektórzy programiści wybrani przez Apple będą w stanie nabyć najnowszy model Apple TV za zaledwie 1$. W Cupertino wybiorą wąską liczbę programistów, którzy otrzymają możliwość tańszego zakupu przystawki telewizyjnej Apple, zanim na dobre rozpocznie się jej sprzedaż w październiku bieżącego roku. Zrzut ekranu 2015 09 11 o 14.42.39

Ceny Apple TV 4 – ej generacji nie są wygórowane i za model z 32GB pamięci przyjdzie nam zapłacić 149$, a za dwukrotnie więcej pamięci 199$. Wybrani deweloperzy wraz z przystawką otrzymają nowego pilota, kabel zasilania, kabel Ligtning ? USB, a także USB ? USB ? C za zaledwie 1$.

Technicznie deweloperzy otrzymują Apple TV za darmo, ale producent pobierze od nich 1$ w ramach potwierdzenia zamówienia, jak i adresu, na który mają je wysłać.

Apple rozpoczęło taki program ?nagradzania? programistów podczas rozpoczęcia sprzedaży Apple Watcha, nawet po wykupieniu przez konsumentów wszelkich dostępnych egzemplarzy w przedsprzedaży. Z tym że wtedy deweloper czekał dłużej na produkt i musiał zapłacić tyle ile rzeczywiście kosztował inteligentny zegarek Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top