Nowe AirPods 2 rozebrane na części. Naprawa słuchawek jest praktycznie niemożliwa ciekawostki Wideo, jak rozłożyć airpods 2, AirPods 2  To było do przewidzenia. Od premiery AirPods 2-generacji minęło już trochę czasu, więc iFixit postanowiło rozebrać na części najnowsze bezprzewodowe słuchawki giganta z Cupertino. Airpods

Nowe AirPods 2 rozebrane na części. Naprawa słuchawek jest praktycznie niemożliwa

To było do przewidzenia. Od premiery AirPods 2-generacji minęło już trochę czasu, więc iFixit postanowiło rozebrać na części najnowsze bezprzewodowe słuchawki giganta z Cupertino.

Pierwszą rzeczą, jaką zauważyli eksperci, jest to, że konstrukcja słuchawek nie uległa żadnym zmianom. Jeśli chodzi o układ wewnętrzny, zmiany tutaj są naprawdę niewielkie. Eksperci odkryli, że płyta główna w obudowie ma teraz specjalną powłokę. Ponadto zawias stał się mocniejszy i bardziej niezawodny. Nowe AirPods 2 rozebrane na części. Naprawa słuchawek jest praktycznie niemożliwa ciekawostki Wideo, jak rozłożyć airpods 2, AirPods 2  To było do przewidzenia. Od premiery AirPods 2-generacji minęło już trochę czasu, więc iFixit postanowiło rozebrać na części najnowsze bezprzewodowe słuchawki giganta z Cupertino. airpods2 1

Wewnętrzna konstrukcja słuchawek pozostała prawie taka sama: płyta może wykryć tylko nowy układ Apple H1 i kodek audio Apple 338S00420. Pojemność miniaturowych baterii nie uległa zmianie.

Demontaż słuchawek pokazał, że AirPods 2-generacji są praktycznie nie do naprawienia – gadżet otrzymał 0 punktów na 10 możliwych. Dla przypomnienia dodam, że im mniej punktów tym trudniej naprawić dany produkt.

Cały proces rozkładania słuchawek dostępny jest także na poniższym wideo.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top