Nowe Apple TV od $149? ciekawostki nowe apple tv cena, AppleTV, apple tv cena, Apple TV 4, Apple TV, Apple  Już 9 września Apple najprawdopodobniej zaprezentuje nam kolejną generację Apple TV z Siri i App Store, a także nową cenę, która wzrośnie co najmniej dwukrotnie. SmartTV 1300x700

Nowe Apple TV od $149?

Już 9 września Apple najprawdopodobniej zaprezentuje nam kolejną generację Apple TV z Siri i App Store, a także nową cenę, która wzrośnie co najmniej dwukrotnie.

Jak podaje portal 9to5mac.com nowe Apple TV z dotykowym pilotem będzie dostępne w cenie od $149 do $199. Jakby nie patrzeć jest to cena dwu, a nawet trzykrotnie większa od ceny obecnej generacji Apple TV.

Cena poprzedniej wersji Apple TV się nie zmieni, ale urządzenie nie otrzyma dostępu do Apple Store i Siri, a jedynie aktualizację dzięki której będzie możliwe oglądanie 25 kanałów za jedyne $40 miesięcznie.

Nowe Apple TV od $149? ciekawostki nowe apple tv cena, AppleTV, apple tv cena, Apple TV 4, Apple TV, Apple  Już 9 września Apple najprawdopodobniej zaprezentuje nam kolejną generację Apple TV z Siri i App Store, a także nową cenę, która wzrośnie co najmniej dwukrotnie. ATV1

Nowe Apple TV oprócz Apple Store i Siri ma otrzymać nowy procesor A8, dotykowy pilot z czujnikami ruchu i mikrofonem do integracji z Siri, a także odmienione menu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry