Apple Watch Series 7

Nowe MacBooki Pro i Apple Watch Series 7 pojawiają się w Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej

Apple zarejestrowało nowe modele Apple Watch i MacBook Pro w Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej. Są to następujące urządzenia.

Nowe identyfikatory Apple Watch Series 7 to: A2473, A2474, A2475, A2476, A2477 i A2478. Wszystkie te urządzenia mają system watchOS 8. Najprawdopodobniej te identyfikatory należą do różnych wersji nadchodzącego iZegarka, który ma zostać wydany we wrześniu.

Nowe MacBooki Pro i Apple Watch Series 7 pojawiają się w Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej polecane, ciekawostki Apple Watch Series 7  Apple zarejestrowało nowe modele Apple Watch i MacBook Pro w Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej. Są to następujące urządzenia. AppleWatchSeries7

Według plotek nowy Apple Watch otrzyma płaską konstrukcję podobną do iPhone’a 12, wydłużony czas pracy baterii i nowe funkcje zdrowotne.

W dokumentach znaleziono także dwa nowe identyfikatory, A2442 i A2485, które prawdopodobnie odnoszą się do nadchodzących 14- i 16-calowych MacBooków Pro.

Nowe MacBooki Pro i Apple Watch Series 7 pojawiają się w Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej polecane, ciekawostki Apple Watch Series 7  Apple zarejestrowało nowe modele Apple Watch i MacBook Pro w Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej. Są to następujące urządzenia. MacBookPro 1

Mówi się, że zaktualizowane laptopy mają chip M1X, przeprojektowaną konstrukcję, wyświetlacze mini-LED, a także port HDMI, gniazdo kart SD i złącze magnetyczne MagSafe nowej generacji.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowe laptopy w październiku i listopadzie 2021 roku.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top