Nowe usługi od Apple pod koniec marca? polecane, ciekawostki marcowa konferencja apple, 2019  Jak donosi BuzzFeed, Apple przygotowuje do specjalnej konferencji, która odbędzie się 25 marca 2019 r. w Steve Jobs Theater.  SteveJobs teatr

Nowe usługi od Apple pod koniec marca?

Jak donosi BuzzFeed, Apple przygotowuje do specjalnej konferencji, która odbędzie się 25 marca 2019 r. w Steve Jobs Theater.

Według dziennikarzy BuzzFeed głównym tematem konferencji będą serwisy internetowe korporacji, w tym rozwój aplikacji Apple News.

Nowe usługi od Apple pod koniec marca? polecane, ciekawostki marcowa konferencja apple, 2019  Jak donosi BuzzFeed, Apple przygotowuje do specjalnej konferencji, która odbędzie się 25 marca 2019 r. w Steve Jobs Theater.  news1

Według BuzzFeed, wydarzenie w dniu 25 marca 2019 roku obejdzie się bez premiery nowych gadżetów i urządzeń. Jego głównym tematem będą usługi online firmy Apple. Chodzi tutaj o nowości a aplikacji News. Pisaliśmy o tym jakiś czas temu.

Miesięczna subskrypcja usługi ma wynosić 10 dolarów z czego połowa będzie trafiać do Apple, a druga połowa do wydawców. Niestety jak wiemy aplikacja News nie jest jak narazie dostępna w Polsce, więc tak naprawdę będzie to kolejna nowość z której nie będziemy mogli skorzystać.

Firma może również zaprezentować nam nowe usługi online własnego projektu – na przykład Apple Wideo, taki jak Netflix od Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top