appletv+ 1

Nowości Apple TV+ – maj 2022. Premiery filmów i seriali

Nowości Apple TV+ – maj 2022. Co nowego w Apple TV+? Oto lista filmów i seriali jakie pojawią się w Apple TV+ już w maju 2022 roku.

Maj będzie miesiącem pełnym nowości w Apple TV+. Pojawią się nie tylko drugie sezony znanych już seriali, ale także będzie dostępnych masa nowych treści.

6 maj 2022

Teheran

Teheran – Pierwsze odcinki drugiego sezonu serialu thrillerowego Teheran pojawią się w piątek 6 maja. Drugi sezon serialu Apple TV+ będzie składał się z ośmiu odcinków, a wśród aktorów zobaczymy Glenn Close.

The Big Conn

„The Big Conn” opowie historię byłego prawnika ze Wschodniego Kentucky, Erica C. Conna, znanego z tego, że oszukał rząd na ponad pół miliarda dolarów w największej sprawie o oszustwo związane z ubezpieczeniami społecznymi w historii USA. Podcast związany z dokumentem zostanie uruchomiony w Apple Podcast, zagłębiając się w skandaliczny styl życia Conna dzięki ekskluzywnym wywiadom i szczegółom zza kulis.

Snoopy, To mom (and Dad), With Love

Dwa dni przed dniem matki na Apple TV+ pojawia się także specjalny odcinek specjalnego programu Peanuts.

13 maj 2022

The Essex Serpent

Historia opowiada o mieszkającej w Londynie wdowie Cora Seaborne, która przeprowadza się do Essex, aby zbadać historię mitycznego węża. Tam tworzy więź nauki i sceptycyzmu z miejscowym pastorem (Hiddleston), ale gdy będą jakieś szczególne wydarzenia, miejscowi mieszkańcy oskarżą ją o zwabienie stworzenia.

Pierwsze dwa odcinki The Essex Serpent będą dostępne od 13 maja, a pozostałe będą ukazywać się co tydzień w każdy piątek do 10 czerwca.

Greatness Code

Nowości Apple TV+ - maj 2022. Premiery filmów i seriali ciekawostki premiery apple tv+ maj 2022, premierowe filmy i seriale na apple+, maj 2022, co nowego w apple tv+ w maju 2022, apple tv+  Nowości Apple TV+ - maj 2022. Co nowego w Apple TV+? Oto lista filmów i seriali jakie pojawią się w Apple TV+ już w maju 2022 roku. Code

Greatness Code rzuci światło na niewidziane wcześniej historie największych sportowców na świecie. W drugim sezonie zostaną opowiedziane historie Marcusa Rashforda, Letici Bufoni, Russella Wilsona i Lindsey Vonn

20 maj 2022

Now & Then

Historia opowiada o grupie przyjaciół nawiedzanych przez incydent, który ukrywali w przeszłości, ale teraz nowe zagrożenie może ich ujawnić 20 lat później. Zwiastun pokazuje, jak ktoś szantażuje ich do wykonywania niebezpiecznych zadań, podczas gdy policjant zmaga się z ponownym otwarciem ich sprawy.

Harriet The Spy

Akcja rozgrywa się w latach 60. XX wieku i jest oparta na powieści dla dzieci Louise Fitzhugh o tym samym tytule. Harriet the Spy opowiada o przygodach 11-letniej otwartej i wiecznie ciekawskiej Harriet M. Welsch.

23 maj 2022

Prehistoric Planet

Prehistoric Planet pokaże na realistycznych wizualizacjach, jak wyglądała Ziemia 66 milionów lat temu, kiedy rządziły nią dinozaury. Pięcioczęściowe filmy dokumentalne wykorzystują najnowsze technologie renderowania 3D, aby dać widzom najbardziej realistyczny wgląd w życie dinozaurów , oparty na najnowszej wiedzy paleontologicznej.

Pięć odcinków będzie dystrybuowanych indywidualnie codziennie od 23 do 27 maja 2022 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top