OneTech08.07.2019
Nowości w ThinkStore

Każdy z nas lubi nowości. Prawda? Dlatego dziś mamy dla Was 5 tych najciekawszych, które pojawiły się w sklepie ThinkStore w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Oto one!

Smart Garden

Pierwszym produktem jest Smart Garden. Czyli ciekawy gadżet, który pozwoli Wam uprawiać najświeższe zioła, sałaty, a nawet owoce bezpośrednio na blacie kuchennym.

Smart Garden 3 jest samonawadniającym się systemem w komplecie z modułową lampą, pozwalającym łatwo uprawiać zioła, warzywa, owoce i inne rośliny. Elegancka budowa, profesjonalne światła LED i wysokiej jakości wykończenie powodują, że staje się niezbędny dla wszystkich smakoszy czy miłośników roślin. Smart Garden 3 sprawi, że nie trzeba będzie więcej znosić kartonowego smaku ziół i owoców.

Więcej na temat tego produktu, a także link do sklepu znajdziecie w tym miejscu.

PowerCube

PowerCubeto to nic innego jak sieciowy filtr do zwiększania liczby dostępnych gniazdek elektrycznych. Dzięki kompaktowej konstrukcji PowerCube optymalnie wykorzystuje każdy centymetr wolnego miejsca.

Co ciekawe PowerCube jest systemem modułowym. Liczba gniazd zasilających może być rozbudowana w zależności od potrzeb, tworząc dostosowane źródło zasilania.

Więcej na temat tego produktu, a także link do sklepu znajdziecie w tym miejscu.

Hulajnoga elektryczna FIAT

Trzeci produkt to elektryczna hulajnoga Fiat. Nowa hulajnoga marki FIAT to urządzenie codziennego transportu osobistego jak i przedmiot weekendowej rekreacji. Duże koła, solidne wykonanie i trwałość z jednej strony a estetyka wykonania z drugiej zapewniają pełną radość z użytkowania.

Hulajnoga jest składana i posiada 8” koła, elektroniczny hamulec i amortyzację przedniego koła. Oświetlenie przód i tył z sygnalizacją hamowania. Niewielka masa (ok.11 kg) oraz rozmiary po złożeniu pozwalają na łatwy transport i użytkowanie w miejskich warunkach.

Dopuszczalne obciążenie 100 kg pozwala na korzystanie z urządzenia zarówno młodzieży jak i osobom dorosłym. Tylny napęd zapewnia stabilną i bezpieczną jazdę.

Więcej na temat tego produktu, a także link do sklepu znajdziecie w tym miejscu.

CupCooler Instant

Przedostatni produkt to CupCooler Instant chłodziarka do napojów. Schładza i utrzymuje niską temperaturę napojów, aż do ostatniej kropli. Fajną funkcją jest możliwość szybkiego schłodzenia napoju. Temperatura powierzchni płytki chłodzi się do temperatury poniżej -18 stopni w ciągu 1 minuty. Urządzenie jest oczywiście kompatybilne z puszkami i butelkami.

Więcej na temat tego produktu, a także link do sklepu znajdziecie w tym miejscu.

Certyfikowane kable Mophie


Ostatnią nowością jaką chcemy Wam dzisiaj polecić są przewody znanej firmy Mophie. W ofercie dostępne są zarówno kable o długości 1m, 1,8m, 3m z końcówkami USB-C na Lightning oraz te tradycyjne USBC na Lightning.

Kable mophie wykorzystują wysokiej jakości przewody, dzięki czemu zapewniają maksymalny przepływ mocy przy podłączeniu do dowolnej ładowarki USB.

Wzmocniona wewnętrza budowa kabla zapewnia mu wyjątkową wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności umożliwiającej wygodne korzystanie z kabla. Konstrukcja kabla zapobiega dodatkowo jego splątaniu.

Więcej na temat tego produktu, a także link do sklepu znajdziecie w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl