Nowy model 12-calowego MacBooka dostępny w sprzedaży polecane, ciekawostki Nowy MacBook, MacBook 12", laptop, cena nowego macbooka, Apple  Apple wreszcie zdecydowało się na wydanie nowego modelu 12 - calowego MacBooka wyposażonego w procesory 6-tej generacji - Skylake i nowy kolor obudowy (Różowe złoto). macbook

Nowy model 12-calowego MacBooka dostępny w sprzedaży

Apple wreszcie zdecydowało się na wydanie nowego modelu 12 – calowego MacBooka wyposażonego w procesory 6-tej generacji – Skylake i nowy kolor obudowy (Różowe złoto).

Nowe jednostki główne zapewnią wyższą wydajność w porównaniu do pierwowzoru, a zmianom uległa również zastosowana bateria, dzięki procesorowi zyskała dodatkową godzinę użytkowania. Konstrukcja, klawiatura od krawędzi do krawędzi i port USB ? C pozostały bez zmian, więc nie spodziewajcie się w tej kwestii nowości. Podstawowa konfiguracja nadal kosztuje 6299 zł.

Nowy model 12-calowego MacBooka dostępny w sprzedaży polecane, ciekawostki Nowy MacBook, MacBook 12", laptop, cena nowego macbooka, Apple  Apple wreszcie zdecydowało się na wydanie nowego modelu 12 - calowego MacBooka wyposażonego w procesory 6-tej generacji - Skylake i nowy kolor obudowy (Różowe złoto). Screenshot 2016 04 19 at 15.40.32

Od teraz MacBook Retina ma takie same warianty kolorystyczne, jak urządzenia mobilne z iOS, a wszystkie podstawowe konfiguracje laptopów mają domyślnie 8GB pamięci operacyjnej.

Nowy model ma na pokładzie procesor Intel Core M szóstej generacji, a jego taktowanie wynosi 1,1 lub 1,2GHz, a zintegrowany układ graficzny jest wydajniejszy od poprzedniego o 25%. Wygląda na to, że port USB ? C nadal nie wspiera Thunderbolt 3, więc to część sprzed roku. Sprzęt jak zwykle dostępny jest w dwóch konfiguracjach, a tańsza (6299 zł) ma procesor o taktowaniu 1,1GHz, 8GB RAM-u i 256GB pamięci wbudowanej (dysk SSD). Jeżeli potrzebujecie mocniejszej konfiguracji z 512GB dyskiem SSD, to musicie wyłożyć 7799 zł na stół.

Nowy model 12-calowego MacBooka dostępny w sprzedaży polecane, ciekawostki Nowy MacBook, MacBook 12", laptop, cena nowego macbooka, Apple  Apple wreszcie zdecydowało się na wydanie nowego modelu 12 - calowego MacBooka wyposażonego w procesory 6-tej generacji - Skylake i nowy kolor obudowy (Różowe złoto). Zrzut ekranu 2016 04 19 o 18.02.26

Apple twierdzi, że teraz bateria wystarczy na 11 godzin odtwarzania filmów przy pomocy iTunes lub 10 godzin surfowania po internecie. Konsumenci zainteresowani nowym modelem mogą go kupić za pośrednictwem strony Apple.com, w sklepie stacjonarnym i u reselerrów.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry