Nowy Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge z bliska polecane, ciekawostki wideo z galaxy s7, Wideo, Samsung Galaxy S7 z bliska, Samsung Galaxy S7 na wideo, Samsung Galaxy S7 edge z bliska, Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Galaxy S7, jak działa Samsung Galaxy S7 edge, jak działa Samsung Galaxy S7  Wczoraj jak wiecie miała miejsce oficjalna prezentacja nowych Samsungów, wiec dziś jest odpowiedni moment, aby przyjrzeć się im z bliska. galaxys7

Nowy Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge z bliska

Wczoraj jak wiecie miała miejsce oficjalna prezentacja nowych Samsungów, wiec dziś jest odpowiedni moment, aby przyjrzeć się im z bliska.

Poniżej zebrałem dla Was kilka filmików na którym możecie zobaczyć w akcji zarówno Samsunga Galaxy S7  jak i jego większego brata, czyli model Galaxy S7 edge. Miłego oglądania. Autorami filmów są: PhoneArena,TechnoBuffalo i The Verge.
Więcej na temat nowych Samsungów możecie przeczytać w tym wpisie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry