NuAns Neo prawie modułowy smartfon z Windows 10 ciekawostki specyfikacja NuAns Neo, smartfon NuAns Neo, NuAns Neo, gdzie kupić NuAns Neo, cena NuAns Neo  Większość smartfonów działających na podstawie Windows 10 nie jest znanych ze swojego ekstrawaganckiego wzornictwa, więc byłem miło zaskoczony po ujrzeniu NuAns Neo. To pierwsza słuchawka z mobilnymi okienkami, pozwalająca użytkownikom dostosować swój wygląd. 1

NuAns Neo prawie modułowy smartfon z Windows 10

Większość smartfonów działających na podstawie Windows 10 nie jest znanych ze swojego ekstrawaganckiego wzornictwa, więc byłem miło zaskoczony po ujrzeniu NuAns Neo. To pierwsza słuchawka z mobilnymi okienkami, pozwalająca użytkownikom dostosować swój wygląd.

Zbyt wiele w nim nie zmienimy, jedyne co podlega modyfikacji to dwuczęściowa tylna pokrywa. Możemy zmienić jedynie górę i dół spośród wielu dostępnych wariantów kolorystycznych i typów materiału. Dostępne są między innymi bambus i skóra syntetyczna, a co najważniejsze dodatkowe części znajdują się w pudełku razem z nim, a resztę należy dokupić osobno. Nie zapomniano również o dedykowanych etui, które również pozwolą na zmianę wyglądu słuchawki z Windows 10.

NuAns Neo prawie modułowy smartfon z Windows 10 ciekawostki specyfikacja NuAns Neo, smartfon NuAns Neo, NuAns Neo, gdzie kupić NuAns Neo, cena NuAns Neo  Większość smartfonów działających na podstawie Windows 10 nie jest znanych ze swojego ekstrawaganckiego wzornictwa, więc byłem miło zaskoczony po ujrzeniu NuAns Neo. To pierwsza słuchawka z mobilnymi okienkami, pozwalająca użytkownikom dostosować swój wygląd. Zrzut ekranu 2015 12 02 o 14.51.52

NuaAns Neo to pierwszy smartfon z mobilnym systemem operacyjnym Microsoftu z układem scalonym Qualcomm Snapdragon 617 (8 rdzeni). Reszta specyfikacji nie prezentuje się nadzwyczajnie, ale mamy tutaj również 5 – calowy wyświetlacz 720p, 13MPix aparat główny i 5 z przodu. Procesor wspomagają 2GB pamięci operacyjnej, a na dane użytkownika przeznaczono 16GB z możliwości rozbudowy. Neo może poszczycić się pojemną baterią (3350mAh) i portem USB typu C.

Od wczoraj jest dostępny w przedsprzedaży w Japonii, a pojawi się dopiero w styczniu przyszłego roku. Pewnie jesteście zainteresowani ceną? Wynosi ona 1530 złotych (380$). Nie wygląda na to, żeby sprzęt był dostępny poza granicami kraju kwitnącej wiśni, zamierzacie go kupić?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top