Obraz w obrazie w końcu dostępny w aplikacji YouTube na iOS. Jak włączyć? poradniki, ciekawostki youtube premium, pip w youtube na iphone, pip w youtube na ios, pip, Picture in Picture, obraz w obrazie w aplikacji youtube na iphone, Obraz w obrazie, jak uruchomic pip w aplikacji youtube na iphone, jak korzystac z pip w youtube na iPhone, jak aktywowac tryb pip w aplikacji youtube, Instrukcja Google zezwoliło użytkownikom mającym YouTube Premium na aktywację usługi Obrazu w obrazie w swojej aplikacji na iPhone. Jak skorzystać z nowości? Wystarczy wykonać kilka kliknięć. PiP YT 1

Obraz w obrazie w końcu dostępny w aplikacji YouTube na iOS. Jak włączyć?

Google zezwoliło użytkownikom mającym YouTube Premium na aktywację usługi Obrazu w obrazie w swojej aplikacji na iPhone. Jak skorzystać z nowości? Wystarczy wykonać kilka kliknięć.

Aby uruchomić tryb PiP w aplikacji na iPhone wystarczy wykonać poniższe czynności. Pamiętajcie, że z funkcji mogą korzystać jedynie użytkownicy mający konto premium.

Obraz w obrazie w aplikacji YouTube na iOS – jak włączyć?

Obraz w obrazie w końcu dostępny w aplikacji YouTube na iOS. Jak włączyć? poradniki, ciekawostki youtube premium, pip w youtube na iphone, pip w youtube na ios, pip, Picture in Picture, obraz w obrazie w aplikacji youtube na iphone, Obraz w obrazie, jak uruchomic pip w aplikacji youtube na iphone, jak korzystac z pip w youtube na iPhone, jak aktywowac tryb pip w aplikacji youtube, Instrukcja Google zezwoliło użytkownikom mającym YouTube Premium na aktywację usługi Obrazu w obrazie w swojej aplikacji na iPhone. Jak skorzystać z nowości? Wystarczy wykonać kilka kliknięć. youtube picture in picture
Obraz w obrazie (PiP) w aplikacji YouTube na iOS.
 • Uruchom przeglądarkę internetową i zaloguj się na swoje konto YouTube na YouTube.com .
 • Wejdź na www.youtube.com/new .
 • Przewiń w dół do „Obraz w obrazie na iOS”.
 • Kliknij „Wypróbuj”.

Gdy to zrobicie wystarczy już tylko czekać. Funkcja powinna być aktywna w ciągu kilkunastu minut. W naszym przypadku było to około 50 minut. Zła wiadomość jest taka iż funkcja z tego co widzimy na powyższej stronie aktywacji dostępna jest tylko do 31 października. Co później? Tego nie wiemy. Firma nie wyjaśnia, co stanie się po tym okresie, ale mamy głęboką nadzieję, że wsparcie dla trybu obrazu w obrazie zostanie i będziemy mogli się cieszyć z nowości cały czas.

A co z użytkownikami nie mającymi Premium? Już wyjaśniamy. Jeśli nie macie konta premium to istnieje inny prosty i co najważniejsze skuteczny sposób, który pozwoli na korzystanie z trybu PiP w aplikacji YouTube. Pisaliśmy o tym już jakiś czas temu.

Uruchomienie PiP w aplikacji YouTube na iPhone bez konta Premium

Aby uruchomić PiP w aplikacji YouTube bez konta Premium musicie wykonać następujące czynności. Są to:

 • Pobierz aplikację Skróty i Scriptable (linki na dole wpisu)
 • Wejdź w Ustawienia – Skróty i zaznacz opcję ?Pozwalaj na niezaufane skróty?
 • Zainstaluj skrót o nazwie YouTube PiP klikając tutaj

Obraz w obrazie w końcu dostępny w aplikacji YouTube na iOS. Jak włączyć? poradniki, ciekawostki youtube premium, pip w youtube na iphone, pip w youtube na ios, pip, Picture in Picture, obraz w obrazie w aplikacji youtube na iphone, Obraz w obrazie, jak uruchomic pip w aplikacji youtube na iphone, jak korzystac z pip w youtube na iPhone, jak aktywowac tryb pip w aplikacji youtube, Instrukcja Google zezwoliło użytkownikom mającym YouTube Premium na aktywację usługi Obrazu w obrazie w swojej aplikacji na iPhone. Jak skorzystać z nowości? Wystarczy wykonać kilka kliknięć. YT1

 • To wszystko.

Teraz, aby uruchomić Picture in Picture w aplikacji YouTube  wystarczy kliknąć pod filmem na udostępnij, następnie więcej i z dołu listy wybrać YouTube PiP.

Obraz w obrazie w końcu dostępny w aplikacji YouTube na iOS. Jak włączyć? poradniki, ciekawostki youtube premium, pip w youtube na iphone, pip w youtube na ios, pip, Picture in Picture, obraz w obrazie w aplikacji youtube na iphone, Obraz w obrazie, jak uruchomic pip w aplikacji youtube na iphone, jak korzystac z pip w youtube na iPhone, jak aktywowac tryb pip w aplikacji youtube, Instrukcja Google zezwoliło użytkownikom mającym YouTube Premium na aktywację usługi Obrazu w obrazie w swojej aplikacji na iPhone. Jak skorzystać z nowości? Wystarczy wykonać kilka kliknięć. YT 2

Gdy wideo uruchomi się w nowym oknie przechodzimy do naszego ekranu głównego. Należy pamiętać o tym, aby aktywna była opcja Automat “obraz w obrazie”, która dostępna jest w Ustawienia – Ogólne – Obraz w Obrazie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry