Obudowy i wood skiny Smartwoods - recenzja recenzje, polecane, akcesoria Smartwoods, skiny Smartwoods, Recenzja, obudowy Smartwoods, czy warto kupić Smartwoods  Obecnie na rynku urządzeń mobilnych i nie tylko mamy do dyspozycji wiele różnych etui i nalepek. Jedne z nich chronią nasze urządzenia, z kolei następne pozwalają nam na zmianę wyglądu urządzenia, z którego korzystamy na co dzień.  Sm 1300x700

Obudowy i wood skiny Smartwoods – recenzja

Obecnie na rynku urządzeń mobilnych i nie tylko mamy do dyspozycji wiele różnych etui i nalepek. Jedne z nich chronią nasze urządzenia, z kolei następne pozwalają nam na zmianę wyglądu urządzenia, z którego korzystamy na co dzień.

Dzięki temu nasze urządzenia wyrózniają się z tłumu, czego przykładem mogą być ręcznie robione etui i nalepki na urządzenia od Smartwoods.

Spędziłem trochę czasu z etui przeznaczonym dla iPhone’a 5/5S i nalepkami na iPhone’a 4S. Pierwsze co rzuca się w oczy przy budowie etui to niezwykła dbałość o szczegóły i odpowiednie dobranie komponentów, z których jest tworzone. Za bazę służy poliwęglan, a z tyłu możemy nacieszyć oczy panelem wykonanym z drewna.

Obudowy i wood skiny Smartwoods - recenzja recenzje, polecane, akcesoria Smartwoods, skiny Smartwoods, Recenzja, obudowy Smartwoods, czy warto kupić Smartwoods  Obecnie na rynku urządzeń mobilnych i nie tylko mamy do dyspozycji wiele różnych etui i nalepek. Jedne z nich chronią nasze urządzenia, z kolei następne pozwalają nam na zmianę wyglądu urządzenia, z którego korzystamy na co dzień.  Zrzut ekranu 2014 11 04 o 21.46.26

Co najważniejsze, każde etui wykonywane jest ręcznie. Produkt, który otrzymałem do testów jest idealnie spasowany, mamy tutaj wycięcia na przyciski i inne zewnętrzne części, które są w odpowiednich miejsach i pasują idealnie do budowy iPhone’a 5 i 5S. Postanowiłem również sprawdzić wytrzymałość tego typu akcesorium i jest bardzo dobrze,choć nie idealnie. Ścisnąłem je mocno i było słychać charakterystyczny dla wyginania dźwięk, ale nic się z nim nie stało.

Niestety obecnie polski producent etui nie ma w swoim asortymencie produktów dla iPhone’a 4S, z którego korzystam na co dzień. Jednakże nie oznacza to, że wiekowe już urządzenie Apple zostało przez nich pominięte. Dostępne są nalepki, które możemy nakleić na model 4S i będzie wyglądał jakby był wykonany z drewna. Co prawda to nie to samo, co etui, ale lepsze to, niż nic. Wood skiny zazwyczaj są 2 częściowe, choć obecnie na swoim urządzeniu mam naklejony jedno częściowy (z tyłu). Są one wykonane dobrze, wraz z nim załączona jest instrukcja aplikacji wood skinu na urządzenia. Tutaj pojawia się jedno ale, klej jest bardzo mocny, więc należy odpowiednio przymierzyć Wood Skin. Mi za pierwszy razem się to nie udało i ciężko było mi go zdjąć z urządzenia. Po zdjęciu, możemy jeszcze raz spróbować go założyć.

Wood Skin poprawia nieco wygląd naszego urządzenia. Choć osobiście wolałbym etui w stylu tego, które przeznaczone jest dla iPhone 5/5S. Rozumiem, że 4S to już wiekowe urządzenie, ale wiele osób obecnie je posiada, co pokazuje, że iPhone 4S nadal cieszy się popularnością na rynku urządzeń mobilnych. Wood skiny to ultracienkie panele z naturalnego drewna, są one bezpieczne, ponieważ są hipoalergiczne.

Obudowy i wood skiny Smartwoods - recenzja recenzje, polecane, akcesoria Smartwoods, skiny Smartwoods, Recenzja, obudowy Smartwoods, czy warto kupić Smartwoods  Obecnie na rynku urządzeń mobilnych i nie tylko mamy do dyspozycji wiele różnych etui i nalepek. Jedne z nich chronią nasze urządzenia, z kolei następne pozwalają nam na zmianę wyglądu urządzenia, z którego korzystamy na co dzień.  IMG 3919

Smartwoods nie ogranicza się jedynie do produkowania etui dla urządzeń Apple. W swoim portfolio mają etui dostępne lda innych urządzenń takich, jak: Samsung Galaxy S5, S4 i S3. Wood skiny przeznaczone są także dla iPada Air, mini i wcześniejszych modeli. Jeeli chodzi o smartfony nalepki dostępne są dla iPhone’a 4/4S, 5/5S. Dodatkowo polski producent tworzy również nalepki dla Macbooków o 11″ przekątnej wyświetlacza, 13″ i 15″. Możemy też skorzystać z opcji “Zmierz i zamów”, gdzie podajemy wymiary urządzenia i dostajemy produkt na zamówienie.

Obudowy i wood skiny Smartwoods - recenzja recenzje, polecane, akcesoria Smartwoods, skiny Smartwoods, Recenzja, obudowy Smartwoods, czy warto kupić Smartwoods  Obecnie na rynku urządzeń mobilnych i nie tylko mamy do dyspozycji wiele różnych etui i nalepek. Jedne z nich chronią nasze urządzenia, z kolei następne pozwalają nam na zmianę wyglądu urządzenia, z którego korzystamy na co dzień.  IMG 0608

Producent etui ma zamiar poszerzyć działalność o etui dla nowszych urządzeń takich, jak iPhone 6/6+, smartfony z serii Xperia Z, czy Galaxy Note. Z czasem powinny pojawić się produkty przeznaczone dla większości najnowszych urządzeń mobilnych. Jednakże na to potrzeba czasu i ciężkiej pracy, która na pewno zaowocuje w najbliższym czasie.

Co najważniejsze ceny etui i wood skinów nie są wygórowane, porównując je z produktami konkurencji. Jest to niebywała zaleta, nie wiem czy w przyszłości ceny się zmienią w zależności od posiadanego przez nas urządzenia, czy nie ale w tym momencie Smartwoods stawia poprzeczkę wysoko. Wraz z nią w parze idzie odpowiednia jakość, nie mogłem niestety sprawdzić, jak etui wygląda bezpośrednio na urządzeniu mobilnym, ale nawet bez tego widać, że pracownicy stają na wysokości zadania i dostarczają nam interesujące akcesorium dla urządzeń mobilnych, które jest starannie wykonane i dostępne dla większości konsumentów.

Obudowy i wood skiny Smartwoods - recenzja recenzje, polecane, akcesoria Smartwoods, skiny Smartwoods, Recenzja, obudowy Smartwoods, czy warto kupić Smartwoods  Obecnie na rynku urządzeń mobilnych i nie tylko mamy do dyspozycji wiele różnych etui i nalepek. Jedne z nich chronią nasze urządzenia, z kolei następne pozwalają nam na zmianę wyglądu urządzenia, z którego korzystamy na co dzień.  IMG 0332

Opcja “Zmierz i zamów” przeznaczona dla Macbooków i innych notebooków. Nie tylko chroni nasze urządzenie, ale nadaje mu nie bywałego wyglądu. Wood skin na większe urządzenie chroni je przez obiciami i zarysowaniami.

Więcej na temat produktów smartwoods znajdziecie na stronie – smartwoods.pl

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry