Obydwie wersje Zenfone`a 3 dostrzeżone w GFXBench? ciekawostki Zenfone 3, kiedy premiera zenfone 3, Asus  W ubiegłym roku ASUS rozpoczął sprzedaż wielu wariantów Zenfone'a 2 i wątpię, żeby ta sytuacja zmieniła się w tym roku. Zakładam, że i tym razem ujrzymy wiele różnorodnych modeli, a ich debiut prawdopodobnie nastąpi w maju lub czerwcu. asuszenfone2

Obydwie wersje Zenfone`a 3 dostrzeżone w GFXBench?

W ubiegłym roku ASUS rozpoczął sprzedaż wielu wariantów Zenfone’a 2 i wątpię, żeby ta sytuacja zmieniła się w tym roku. Zakładam, że i tym razem ujrzymy wiele różnorodnych modeli, a ich debiut prawdopodobnie nastąpi w maju lub czerwcu.

Zanim to nastąpi, warto wspomnieć o domniemanych testach dwóch wariantów trzeciej serii. Obecnie występują one jedynie z nazwami kodowymi i pojawiły się w bazie danych programu mierzącego wydajność układu graficznego – GFBench.

Obydwie wersje Zenfone`a 3 dostrzeżone w GFXBench? ciekawostki Zenfone 3, kiedy premiera zenfone 3, Asus  W ubiegłym roku ASUS rozpoczął sprzedaż wielu wariantów Zenfone'a 2 i wątpię, żeby ta sytuacja zmieniła się w tym roku. Zakładam, że i tym razem ujrzymy wiele różnorodnych modeli, a ich debiut prawdopodobnie nastąpi w maju lub czerwcu. gsmarena 002

Na pierwszy ogień idzie Asus Z010DD wyposażony w wyświetlacz 720p o przekątnej 5,9 – cala, 12 lub 13MPix aparat główny, 5MPix z przodu, 64 – bitowy układ scalony Snapdragon 615, 2GB pamięci operacyjnej, 32GB na dane użytkownika i Androida 6.0 Marshmallow. Następny jest Asus Z012D, który ma 5,5 – calowy wyświetlacz Full HD, Snapdragona 650, 3GB RAM i tyle samo pamięci co większy wariant, to samo dotyczy systemu operacyjnego.

Obecnie ciężko stwierdzić, czy to rzeczywiście reprezentanci serii Zenfone 3, choć osobiście wątpię, żeby producent zdecydował się na wydanie nowej serii smartfonów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top