reklamy w w One UI 2.5

Odblokujesz smartfon dopiero po obejrzeniu reklamy. Nowość od Samsunga w One UI 2.5

Jeśli jesteś właścicielem budżetowego smartfona Samsunga to usiądź wygodnie i lepie się czegoś złap. Ta wiadomość Cie zszokuje.

Według TizenHelp w aktualizacji One UI 2.5 przeznaczonej dla Samsung Galaxy A i Galaxy M nowością będą reklamy we wszystkich systemowych aplikacjach. To nie wszystko. Teraz trzymajcie się mocno! Reklamy mają pojawiać się nawet na zablokowanym ekranie!

Odblokujesz smartfon dopiero po obejrzeniu reklamy. Nowość od Samsunga w One UI 2.5 polecane, ciekawostki Samsung, reklamy w w One UI 2.5, reklamy w samsungu, reklamy w aplikacjach samsunga  Jeśli jesteś właścicielem budżetowego smartfona Samsunga to usiądź wygodnie i lepie się czegoś złap. Ta wiadomość Cie zszokuje. reklamy samsung

Na powyższym screenie dokładnie widać, że aby odblokować smartfon z nową wersja oprogramowania najpierw trzeba będzie obejrzeć 15 sekundową reklamę. Szok!

Odblokujesz smartfon dopiero po obejrzeniu reklamy. Nowość od Samsunga w One UI 2.5 polecane, ciekawostki Samsung, reklamy w w One UI 2.5, reklamy w samsungu, reklamy w aplikacjach samsunga  Jeśli jesteś właścicielem budżetowego smartfona Samsunga to usiądź wygodnie i lepie się czegoś złap. Ta wiadomość Cie zszokuje. reklamy samsung 2

Kolejny zrzut ekranu pokazuje baner reklamowy zintegrowany z aplikacją pogodową.

Warto zauważyć, że w październiku 2019 roku przedstawiciele Samsung Korea wydali oświadczenie, w którym wspomnieli o zamiarze wprowadzenia banerów reklamowych w One UI, aby zapewnić ?nowe funkcje i stabilne działanie usługi? kosztem przychodów z reklam.

Co Wy na to?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top