OnePlus ma w sprzedaży etui dla iPhone 6 i iPhone 6s ciekawostki Wideo, etui OnePlus dla iPhone ile kosztuje, etui OnePlus dla iPhone 6, etui OnePlus, cena  Podejrzewam, że większość was zna OnePlus głównie ze sprzedaży relatywnie tanich i dobrze wykonanych urządzeń mobilne, które ciężko zdobyć. Jednakże producent ostatnio pokusił się o wyprodukowanie etui o nazwie Sandstone Case dla iPhone'a 6 i 6s. OnePlus

OnePlus ma w sprzedaży etui dla iPhone 6 i iPhone 6s

Podejrzewam, że większość was zna OnePlus głównie ze sprzedaży relatywnie tanich i dobrze wykonanych urządzeń mobilne, które ciężko zdobyć. Jednakże producent ostatnio pokusił się o wyprodukowanie etui o nazwie Sandstone Case dla iPhone‘a 6 i 6s.

Osobiście mnie to dziwi, choć z drugiej strony ma to sens, ponieważ obydwa modele mają mało wspólnego z bezpiecznym chwytem w dłoni. Poza tym mam również wrażenie, że to cios w osoby nieznające sprzętu, który obecnie posiadają.

Chiński startup częściowo zaprezentował etui dzięki Twitterowi, ale dlaczego ktoś miałby w ogóle je kupić? Wszystko staje się dość proste, razem z etui nabywcy otrzymują zaproszenie do zakupu OnePlus X w ceramicznej wersji, a producent może nawet wybrać paru szczęśliwców, którzy otrzymają go za darmo.

To zdecydowanie najłatwiejszy sposób na położenie rąk na najnowszym urządzeniu mobilnym OnePlus, jeżeli jesteście nim nawet zainteresowani, ale nie zamierzacie wymieniać swojego iPhone’a na sprzęt konkurencji.

Etui kosztuje 99 zł i możecie je kupić – tutaj. Sam smartfon w Wielkiej Brytanii kosztuje 199 funtów ? całkiem nieźle jak na sprzęt wyposażony w 5 – calowy wyświetlacz Full HD (AMOLED), 3GB RAM-u,13MPix aparat główny z przesłoną f/2.2 (Samsung ISOCELL). Nie zapomniano również o 8MPix aparaciku dla amatorów ?selfie? i 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozbudowy o dodatkowe 128GB.

Nie mam pewności, czy sporo osób zdecyduje się na zakup etui, który jest równoważny z otrzymaniem darmowego egzemplarza lub jedynie zaproszenia do jego zakupu. Z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że OnePlus sprzedaje zaproszenia, a etui jest jedynie dodatkiem.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top