Oto lista smartfonów i tabletów Samsung, które otrzymają aktualizację do Android 10 polecane, ciekawostki Samsung, na jakie urządzenia pojawi się Android 10, które Samsungi otrzymają Androida 10, Galaxy, Android 10, Aktualizacja  Wczoraj dowiedzieliśmy się, że w październiku Samsung uruchomi beta testy Android 10 na smartfony Galaxy Note10 i Galaxy S10, więc ostateczna wersja nowego systemu operacyjnego zostanie wydana prawdopodobnie w listopadzie. GalaxyS10 1

Oto lista smartfonów i tabletów Samsung, które otrzymają aktualizację do Android 10

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że w październiku Samsung uruchomi beta testy Android 10 na smartfony Galaxy Note10 i Galaxy S10, więc ostateczna wersja nowego systemu operacyjnego zostanie wydana prawdopodobnie w listopadzie.

Dziś do sieci trafiła oficjalna lista smartfonów i tabletów Samsung, które otrzymają system Android 10. Oczywiście warto zauważyć, że brak określonego modelu na liście nie oznacza, że ??nie otrzyma aktualizacji.

Oto lista smartfonów i tabletów Samsung, które otrzymają aktualizację do Android 10 polecane, ciekawostki Samsung, na jakie urządzenia pojawi się Android 10, które Samsungi otrzymają Androida 10, Galaxy, Android 10, Aktualizacja  Wczoraj dowiedzieliśmy się, że w październiku Samsung uruchomi beta testy Android 10 na smartfony Galaxy Note10 i Galaxy S10, więc ostateczna wersja nowego systemu operacyjnego zostanie wydana prawdopodobnie w listopadzie. Samsung Galaxy Android 10 Update list 421x350

Jak widać, na liście znajduje się wiele smartfonów. Dokładniej, jest ich 45. Warto jednak zauważyć, że na przykład na liście znajduje się Galaxy M30 zaprezentowany wczoraj, ale nie ma Galaxy M10, który również został pokazany wczoraj. Co ważne, można również podkreślić brak flagowej listy z 2017 roku.

Daty wydania aktualizacji dla konkretnego modelu nie są znane, ale Samsung pokazał, że może aktualizować swoje smartfony w imponującym tempie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry