Paczki z aplikacjami, czyli nowość w Mac App Store polecane, ciekawostki paczki z aplikacjami, paczki z apkami w mac app store, Mac App Store, Apple  Ostatnio mam strasznie mało czasu, więc na stronie pojawia się nieco mniej wpisów, ale na szczęście w ciągu kilku najbliższych dni powinno się to już zmienić. Bądźcie cierpliwi. Ale wracając do tematu. AppStore 1300x700

Paczki z aplikacjami, czyli nowość w Mac App Store

Ostatnio mam strasznie mało czasu, więc na stronie pojawia się nieco mniej wpisów, ale na szczęście w ciągu kilku najbliższych dni powinno się to już zmienić. Bądźcie cierpliwi. Ale wracając do tematu.

Wczoraj do Mac App Store zawitała kolejna nowość. Ta nowość to paczki z aplikacjami, czyli coś co na pewno dobrze znacie z App Store na iOS.

Paczki z aplikacjami, czyli nowość w Mac App Store polecane, ciekawostki paczki z aplikacjami, paczki z apkami w mac app store, Mac App Store, Apple  Ostatnio mam strasznie mało czasu, więc na stronie pojawia się nieco mniej wpisów, ale na szczęście w ciągu kilku najbliższych dni powinno się to już zmienić. Bądźcie cierpliwi. Ale wracając do tematu. AppStore
Od wczoraj deweloperzy mogą tworzyć paczki z kilkoma aplikacjami, które objęte są specjalną promocją. Pomysł bardzo fajny, bo może w ten sposób uda się nam czyli użytkownikom kupić niektóre z aplikacji nieco taniej.

Funkcja została wprowadzona wczoraj, więc cierpliwie czekamy na pojawienie się pierwszych paczek.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry