Pebble - nowa wersja smartwatcha ciekawostki Zegarek, Wideo, Pebble Watch, Pebble, New Pebble, 2014   Pebble 1300x700

Pebble – nowa wersja smartwatcha

Gadżety już dawno opanowały nasze kieszenie, domy, samochody, a od jakiegoś czasu opanowują ręce. Dziś właśnie ukazała się zupełna nowość, która poruszyła większość fascynatów tych zabawek. Inteligentny zegarek Pebble, który od dawna gości na rynku pokazał swoją nową wersję.

Tym razem jednak nie zrobioną z badziewnego plastiku o wyglądzie mydelniczki (i tak lepiej niż samsung), ale z prawdziwego (tak, biję do samsunga) metalu. Jest to już znaczący postęp, o ile wersja pierwsza kompletnie mi się nie podobała i nawet przez myśl mi nie przeszedł jej zakup, o tyle tą bym mógł rozważyć.

Metalowa obudowa i metalowy pasek będzie dostępny w dwóch kolorach, srebrnym i czarnym.

Pebble - nowa wersja smartwatcha ciekawostki Zegarek, Wideo, Pebble Watch, Pebble, New Pebble, 2014   140106F.Steel Trio Three Quarter

Cena wraz ze wzrostem jakości wykonania również urosła o 100 dolarów do 249$. Trzeba przyznać, że jeżeli Pebble, firma bez wieloletniej historii czy tradycji jest w stanie wykonać coś znośnego – czym może nas zaskoczyć Apple?

Pebble - nowa wersja smartwatcha ciekawostki Zegarek, Wideo, Pebble Watch, Pebble, New Pebble, 2014   01A Device Lineup Hi

Wiadomo, że ich stać na stworzenie produktu milion razy lepszego, mniejszego, lżejszego etc etc.

Ja sam nowego Pebble nie kupuję i cierpliwie czekam na iWatch od Apple. Czuję w kościach, że będzie to hit. Byle tylko byli tak dobrzy i zrobili nam premierę równocześnie z innymi państwami, a nie miesiąc czy dwa później. Nie muszę dodawać, że iWatch od razu zmiecie Samsunga Galaxy Gear z powierzchni?

Pebble - nowa wersja smartwatcha ciekawostki Zegarek, Wideo, Pebble Watch, Pebble, New Pebble, 2014   MOFT
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry