Pierwsza publiczna beta iOS 13.2 dostępna polecane, ciekawostki Update, publiczna beta iOS 13.2, publiczna beta, jak zainstalować publiczną betę iOS 13.2, beta testy, Apple, Aktualizacja  Publiczni beta testerzy się ucieszą. Jak się okazuje dziś oprócz zwykłej bety, Apple udostępniło także pierwszą publiczną betę iOS 13.2. iPhone11 7

Pierwsza publiczna beta iOS 13.2 dostępna

Publiczni beta testerzy się ucieszą. Jak się okazuje dziś oprócz zwykłej bety, Apple udostępniło także pierwszą publiczną betę iOS 13.2.

Do tej pory betę mogli pobrać tylko deweloperzy, którzy mają wykupione specjalne konto deweloperskie, ale od teraz ta sama wersja dostępna jest zupełnie za darmo dla wszystkich osób, które zapisały się do publicznych testów iOS.

Pierwsza publiczna beta iOS 13.2 dostępna polecane, ciekawostki Update, publiczna beta iOS 13.2, publiczna beta, jak zainstalować publiczną betę iOS 13.2, beta testy, Apple, Aktualizacja  Publiczni beta testerzy się ucieszą. Jak się okazuje dziś oprócz zwykłej bety, Apple udostępniło także pierwszą publiczną betę iOS 13.2. iOS13public 650x311

Aby zapisać się beta testów iOS 13.2 musicie udać się na stronę beta.apple.com. Jeśli chodzi o zmiany w iOS 13.2 beta 1 to najważniejszą z nich jest dodanie funkcji Deep Fusion dla iPhone 11 / iPhone 11 Pro.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry