ios16 1

Pierwsze wrażenia z iOS 16. Co działa, a co nie i czy instalować

iOS 16  beta 1 jest już z nami od kilkunastu godzin, więc przyszedł czas na pierwsze wrażenia, a także informacje o tym co działa i czy warto instalować.

System sprawdzaliśmy na naszym iPhone 13 Pro.

Jak iOS 16 beta 1 działa na naszym iPhone

Pierwsze wrażenia z iOS 16. Co działa, a co nie i czy instalować ciekawostki pierwsze wrazenia ios 16 beta 1, jak zainstalowac iOS 16 beta 1, ios 16 beta 1 profil instalacyjny, ios 16 beta 1, czy warto instalowac ios 16 beta 1  iOS 16  beta 1 jest już z nami od kilkunastu godzin, więc przyszedł czas na pierwsze wrażenia, a także informacje o tym co działa i czy warto instalować. iOS16 1 6

iOS 16 beta 1 na iPhoni 13 Pro zainstalowaliśmy już wczoraj zaraz po konferencji. Od razu zabraliśmy się do ppracy i przejrzeliśmy menu systemowe, edytowaliśmy położenie ikon na ekranie głównym, dodawaliśmy i usuwaliśmy widżety, a także korzystaliśmy i instalowaliśmy aplikacje firm trzecich.

Wynik  testu?– pierwszy i bardzo szybki test iOS 16 na naszym iPhone wypadł nadzwyczaj dobrze. System pomimo tego, że to dopiero pierwsza beta działa niemal tak samo jak najnowsza beta iOS 15.6. Niektóre animacje otwierania i zamykania czasami się zacinają, ale to normalne.

Które aplikacje nie działają na iOS 16 beta 1

Pierwsze wrażenia z iOS 16. Co działa, a co nie i czy instalować ciekawostki pierwsze wrazenia ios 16 beta 1, jak zainstalowac iOS 16 beta 1, ios 16 beta 1 profil instalacyjny, ios 16 beta 1, czy warto instalowac ios 16 beta 1  iOS 16  beta 1 jest już z nami od kilkunastu godzin, więc przyszedł czas na pierwsze wrażenia, a także informacje o tym co działa i czy warto instalować. iOS16 screen

Wszystkie wbudowane aplikacje otwierają się i działają bardzo dobrze. Dotyczy to również galerii „Foto”, która została uzupełniona. Bez kłopotów działają również takie aplikacje jak Spark, Documents, Telegram, Viber, YouTube, Pixelmator, Google Maps, Zoom czy aplikacja banku Millennium.

Bez zarzutu działa także nowy Zablokowany Ekran. Konfiguracja czy edycja ekranów obywa się tak jak powinna. Czasami zdarzy się jakaś drobna zawieszka, ale po chwili wszystko wraca do normy.

Pierwsze wrażenia z iOS 16. Co działa, a co nie i czy instalować ciekawostki pierwsze wrazenia ios 16 beta 1, jak zainstalowac iOS 16 beta 1, ios 16 beta 1 profil instalacyjny, ios 16 beta 1, czy warto instalowac ios 16 beta 1  iOS 16  beta 1 jest już z nami od kilkunastu godzin, więc przyszedł czas na pierwsze wrażenia, a także informacje o tym co działa i czy warto instalować. iOS16 2 3

Wycinanie zdjęć, zmiany w e-mail, dodatki w Memoji wszystko działa. Ogólnie jesteśmy zadowoleni  z wyjątkiem baterii. Tutaj jest nieco gorzej, ale to być może przez to, że system musi się “dopracować” zindeksować i być może za kilka dni wszystko wróci do normy. W tej chwili bateria potrafi spaść  o 30-40% w ciągu 2-3 godzin. Damy Wam oczywiście znać jak będzie to wyglądało za kilka dni.

Kolejnym problemem było to, że zaraz po instalacji co kilkanaście minut otrzymywaliśmy SMS-y z sieci o braku środków na Usługi Premium. Wyglądało to tak, jakby system chciał wysłać SMS-a na jakiś specjalny numer premium, co było dość dziwne. Na szczęście problem dziś rano zniknął.

Pierwsze wrażenia z iOS 16. Co działa, a co nie i czy instalować ciekawostki pierwsze wrazenia ios 16 beta 1, jak zainstalowac iOS 16 beta 1, ios 16 beta 1 profil instalacyjny, ios 16 beta 1, czy warto instalowac ios 16 beta 1  iOS 16  beta 1 jest już z nami od kilkunastu godzin, więc przyszedł czas na pierwsze wrażenia, a także informacje o tym co działa i czy warto instalować. IMG 0817

Czy warto instalować?

Naszym zdaniem TAK. Wszystkie aplikacje, które testowaliśmy działają. System się nie zawiesza. Rozmowy telefoniczne działają, SMS-y także. Jedyny minus to bateria, ale zawsze można zabrać ze sobą jakiś powerbank.

Jak zainstalować?

Jeśli chcesz już teraz koniecznie mieć iOS 16 na swoim iPhone, iPad to w tym wpisie znajdziesz szczegółowy poradnik mówiący o tym co zrobić, aby cieszyć się testowymi systemami już teraz – iOS 16 beta 1 – skąd pobrać i jak zainstalować? Jak przygotować się do aktualizacji? Tego dowiesz się klikając tutaj – Jak przygotować się do instalacji bety iOS 16, iPadOS 16 i macOS 13Polskie screeny z iOS 16 znajdziesz tutaj.

A czy Ty już zainstalowałeś iOS 16 beta 1 na swoim urządzeniu? Jakie są Twoje przemyślenia i wrażenia? A może znalazłeś jakieś błędy? Daj nam koniecznie znać!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top