Planujesz zakup AirPods 2-generacji? Jeśli tak to musisz koniecznie pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy. Jakiej? polecane, ciekawostki Update, dlaczego nie działają moje airpodsy 2, Apple, aktualizacja oprogramowania, AirPods 2gen, AirPods 2  Jeśli zakupiliście lub planujecie zakup AirPods 2-generacji to musicie koniecznie pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy. Jakiej? Już wyjaśniam. AirPods2gen

Planujesz zakup AirPods 2-generacji? Jeśli tak to musisz koniecznie pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy. Jakiej?

Jeśli zakupiliście lub planujecie zakup AirPods 2-generacji to musicie koniecznie pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy. Jakiej? Już wyjaśniam.

Otóż pisałem już o tym kilka dni temu, ale może nie wszyscy z Was o tym wiedzą. Jeśli zdecydujesz się kupić AirPods drugiej generacji, pamiętajcie, aby zaktualizować oprogramowanie sprzętowe wszystkich swoich gadżetów.

Planujesz zakup AirPods 2-generacji? Jeśli tak to musisz koniecznie pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy. Jakiej? polecane, ciekawostki Update, dlaczego nie działają moje airpodsy 2, Apple, aktualizacja oprogramowania, AirPods 2gen, AirPods 2  Jeśli zakupiliście lub planujecie zakup AirPods 2-generacji to musicie koniecznie pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy. Jakiej? Już wyjaśniam. iOS122 1

Pamiętaj!

Wszystkie funkcje dostępne w słuchawkach działają tylko z iOS 12.2, macOS 10.14.4, watchOS 5.2 i nowszymi .

W starszych wersjach systemów operacyjnych AirPodsy będą zachowywać się jak zwykłe słuchawki Bluetooth, czyli będą pozbawione dodatkowych opcji.

Zatem pierwszą rzeczą jaką robimy po otrzymaniu AirPods 2-generacji jest aktualizowanie iUrządzeń do najnowszych wersji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry