PlayStation Vita

PlayStation Vita otrzymuje kolejną aktualizację oprogramowania

PlayStation Vita czasy świetności ma już dawno za sobą, ale producent nadal wspiera ją poprawkami, które niestety nie dodają nowych funkcji.

Sony już dawno porzuciło wydawanie gier na swojego handhelda, a właśnie wtedy zaczęły pojawiać się pierwsze przeróbki dla konsoli Japończyków.

PlayStation Vita otrzymuje kolejną aktualizację oprogramowania ciekawostki PlayStation Vita, Oprogramowanie, jailbreak, aktualizacja 3.72  PlayStation Vita czasy świetności ma już dawno za sobą, ale producent nadal wspiera ją poprawkami, które niestety nie dodają nowych funkcji. PlayStation Vita 467x350

Pracownicy odpowiedzialni za oprogramowanie walczą z wiatrakami, ponieważ z aktualizacji na aktualizację próbują pozbyć się Jailbreak. Problem w tym, że po jakimś czasie od wydania nowej wersji oprogramowania pojawia się nowy.

Tak niestety będzie cały czas, a dziś po uruchomieniu swojej konsoli zauważyłem dostępność aktualizacji do oprogramowania 3.72. Na pierwszy rzut oka nic się nie zmieniło, ale pewnie zastosowano nowe poprawki zabezpieczeń i przeróbka przynajmniej na tą chwilę jest niemożliwa.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry