Podgląd zakupów w aplikacji wylatuje z App Store polecane, ciekawostki zakupy w aplikacji wylatują z app store, zakupy w aplikacji, gdzie zakupy w aplikacji, App Store  W App Store jest wiele darmowych aplikacji. Niestety większość z nich posiada zakupy wewnątrz aplikacji. Rozumiem to, autorzy chcą zarobić. AppStore 1300x700

Podgląd zakupów w aplikacji wylatuje z App Store

W App Store jest wiele darmowych aplikacji. Niestety większość z nich posiada zakupy wewnątrz aplikacji. Rozumiem to, autorzy chcą zarobić.

Do tej pory użytkownik mógł jeszcze przed zakupem sprawdzić bezpośrednio w informacji o grze, czy aplikacji wszystkie możliwe opcje zakupów wewnątrz aplikacji. Niestety Apple postanowiło opcję usunąć.

Podgląd zakupów w aplikacji wylatuje z App Store polecane, ciekawostki zakupy w aplikacji wylatują z app store, zakupy w aplikacji, gdzie zakupy w aplikacji, App Store  W App Store jest wiele darmowych aplikacji. Niestety większość z nich posiada zakupy wewnątrz aplikacji. Rozumiem to, autorzy chcą zarobić. AppStore

Od teraz, aby dowiedzieć się jakie formy abonamentu, czy ile musimy zapłacić za dodatkowe rzeczy, konieczna jest instalacja aplikacji.

?Innowacja? ta ma zapewne na celu zwiększenie ilości pobieranych aplikacji, co pozytywnie odbije się w statystykach wirtualnego sklepu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top