Apple Maps

Ponad 300 modeli 3D z Apple Maps w jednej aplikacji!

Apple Maps to jedna z najpopularniejszych nawigacji na całym świecie. W aplikacji jest ponad 300 modeli 3D, które zebrano w jednym miejscu.

Trójwymiarowe punkty orientacyjne, które przedstawiają główne budynki i miejsca w miastach, teraz są dostępne w ponad 300 miastach na całym świecie, w tym w Chicago, Londynie, Los Angeles, Nowym Jorku, Paryżu, San Francisco, Sydney i Toronto. Dzięki aplikacji Landmarks, stworzonej przez deweloperów z Montrealu, André Baev i Simon Gardinier, możesz teraz przeglądać te modele 3D w jednym miejscu, bez konieczności przeszukiwania Apple Maps.

Ponad 300 modeli 3D z Apple Maps w jednej aplikacji! ciekawostki mapy apple, apple maps  Apple Maps to jedna z najpopularniejszych nawigacji na całym świecie. W aplikacji jest ponad 300 modeli 3D, które zebrano w jednym miejscu. mapy1

Każdy z ponad 300 punktów orientacyjnych posiada oszałamiający animowany krajobraz oraz przełącznik trybu jasnego lub ciemnego. Punkty orientacyjne są uporządkowane według miast, co ułatwia przeglądanie i wyszukiwanie konkretnych modeli. Aplikacja obiecuje również regularne aktualizacje o nowe modele. Co więcej, aplikacja jest całkowicie darmowa i nie zawiera reklam, chociaż za jedyne 0,29 USD można kupić opcjonalną funkcję żyroskopu dla użytkowników zainteresowanych wsparciem programisty.

Dla fanów podróży, którzy chcą jeszcze bardziej pogłębić swoje doświadczenie, Baev stworzył również aplikację o nazwie Preflights, która umożliwia przeglądanie widoków 3D głównych lotnisk wraz z podstawowymi informacjami.

Aby korzystać z aplikacji Landmarks, należy pobrać ją z App Store na urządzenia takie jak iPhone, iPad, Mac lub Apple TV. Aby uzyskać najlepsze wrażenia, urządzenie musi mieć chip A12 lub M1, aby wyświetlać punkty orientacyjne 3D w pełnym kolorze i ze wszystkimi szczegółami.

Wszystko to pokazuje, jak ważne jest dla Apple dostarczenie swoim użytkownikom jak najlepszego doświadczenia, a trójwymiarowe punkty orientacyjne wraz z aplikacją Landmarks to idealny przykład. Teraz, dzięki tej aplikacji, możesz łatwo i wygodnie przeglądać modele 3D głównych budynków i miejsc w miastach na całym świecie.

Jak Wam się podoba aplikacja? Pobraliście ją już na swoje urządzenie? Wiedzieliście w ogóle o istnieniu takich budynków 3D w mapach firmy Apple? Dajcie znać w komentarzach! Jesteśmy bardzo ciekawi.

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top