iPhone SE 2020

Popyt na iPhone’a SE 2020 przekroczył oczekiwania Apple

Przedsprzedaż iPhone SE 2-generacji w USA i Europie ruszyła w piątek, 17 kwietnia. Informowaliśmy Was o tym jakiś czas temu.

Jak to zazwyczaj była po prowadzeniu nowego produktu Apple, wystarczyło kilka godzin, aby czas czas dostawy tego smartfona w Stanach Zjednoczonych wydłużył się do 10 dni.

Popyt na iPhone'a SE 2020 przekroczył oczekiwania Apple polecane, ciekawostki iPhone SE 2020, Apple  Przedsprzedaż iPhone SE 2-generacji w USA i Europie ruszyła w piątek, 17 kwietnia. Informowaliśmy Was o tym jakiś czas temu. iphone se delivery 1

Kupujący, którzy zamówili smartfon w przedsprzedaży jako pierwszy, otrzymają swojego nowego iPhone’a SE 24 kwietnia. Inni będą musieli już poczekać do maja. Co to znaczy? Tylko jedno, że prawdopodobnie popyt na nowy produkt przekroczył oczekiwania Apple.

Jeśli chodzi o samo urządzenie to iPhone SE drugiej generacji ma podobną konstrukcję jak iPhone 8, w tym 4,7-calowy wyświetlacz szybsze Touch ID oraz procesor A13 Bionic. Inne funkcje urządzenia to 12-megapikselowy tylny aparat z jednym obiektywem i obsługą trybu portretowego, ładowanie bezprzewodowe, wodoodporność o stopniu ochrony IP67 oraz Wi-Fi 6.

Polskie ceny iPhone SE 2020 znajdziecie tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top