Powrót z iOS 9.3.5 (32-bit) do starszej wersji już wkrótce będzie możliwy polecane, ciekawostki powrót do starszej wersji iOS, powrót, iPhone, iPad, iOS, Apple Wygląda na to, że użytkownicy urządzeń mobilnych Apple wyposażonych w 32-bitowe układy scalone i iOS 9.3.5 będą w stanie powrócić do starszych wersji oprogramowania układowego. iOS9zdjecia2

Powrót z iOS 9.3.5 (32-bit) do starszej wersji już wkrótce będzie możliwy

Wygląda na to, że użytkownicy urządzeń mobilnych Apple wyposażonych w 32-bitowe układy scalone i iOS 9.3.5 będą w stanie powrócić do starszych wersji oprogramowania układowego.

Dla mnie to bardzo dobra wiadomość, ponieważ wiele z nich nie wspiera iOS 10, a w wielu przypadkach nowsze rewizje 9.x.x sprawiły, że sprzęt nie nadaje się do komfortowego użytkowania. Ponadto to jedyna wersja oprogramowania, która nie współpracuje z aplikacją Home Depot do wykonania Jailbreak.

Powrót z iOS 9.3.5 (32-bit) do starszej wersji już wkrótce będzie możliwy polecane, ciekawostki powrót do starszej wersji iOS, powrót, iPhone, iPad, iOS, Apple Wygląda na to, że użytkownicy urządzeń mobilnych Apple wyposażonych w 32-bitowe układy scalone i iOS 9.3.5 będą w stanie powrócić do starszych wersji oprogramowania układowego. Cydia.1

Narzędzie przygotowywane przez 3-osobową grupę pozwoli użytkownikom powrócić do starszej wersji iOS i wykonać na niej Jailbreak, pod warunkiem, że użytkownicy mają pliki .shsh2 dla danej wersji systemu operacyjnego.

Na co pozwoli narzędzie:

 • powrót do bardziej przyjaznych modyfikacjom wersji iOS
 • aktualizację do iOS 9.3.5, a potem powrót do 9.3.4 pod warunkiem, że na początku mieliśmy 9.3.5, a nie iOS 10
 • naprawić problemy z Jailbreak na 9.3.4 poprzez aktualizację i powrót do 9.3.4 lub niżej
 • aktualizację za pomocą Odysseus/OdysseusOTA

Wymagania:

 • pliki .shsh2 dla starszej wersji systemu operacyjnego
 • urządzenie mobilne z 32-bitowym układem scalonym
 • iOS 9.x.x, nie możecie mieć 10

Przykładowe zastosowanie:

 • powrót z iOS 9.3.5 na 9.3.4 i Jailbreak iPada 2 za pomocą Home Depot
 • powrót z iOS 9.3.5 na 9.0.2 i Jailbreak iPhone’a 5 na stałe za pomocą Pangu9
 • aktualizacja iPhone’a 4S z 9.2 do 9.3.5, a potem powrót z 9.3.5 na 9.3.4 i Jailbreak za pomocą Home Depot
 • aktualizacja iPada mini z 8.4.1 na 9.3.5, a potem powrót na 9.3.4 i Jailbreak za pomocą Home Depot

Pamiętajcie o plikach weryfikacyjnych (.shsh2), ponieważ bez nich nadal będziecie uziemieni z najnowszą wersją oprogramowania dla waszego urządzenia mobilnego. Osobiście nie używałem narzędzia, ale podobno działa i komuś udało się powrócić z iOS 9.3.5 na 9.3.4 i wykonać Jailbreak iPada 2 WiFi.

Obecnie nie znamy szczegółowego działania narzędzia, musimy poczekać na więcej informacji w momencie oficjalnego wydania. Ponadto operacja jest trudniejsza do wykonania na urządzeniach wyposażonych w anteny GSM, z WiFi jest zdecydowanie łatwiej. W momencie wydania narzędzia postaram się przygotować szczegółową instrukcję operacji.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Czarny Weekend w zgsklep.pl ciekawostki zgsklep.pl, tanie zakupy, rabat w zgsklep, Promocja, kod rabatowy zgsklep, kod rabatowy, czarny piątek w zgsklep, czarny piątek, 10 Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl. zgsklep 650x350

Czarny Weekend w zgsklep.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry