ipados16

Premiera iPadOS 16 będzie opóźniona

Premiera iPadOS 16 będzie opóźniona – informuje o tym Bloomberg. Apple planuje opóźnić premierę iPadOS 16 do października, więc oprogramowanie dla iPada nie pojawi się razem z iOS 16.

Apple przygotowało dla iPada nową funkcję wielozadaniowości o nazwie Stage Manager, która ma oferować bardziej zbliżoną do Maca wielozadaniowość z wieloma oknami. Opóźnienie premiery iPadOS 16 jest podobno częściowo spowodowane wdrożeniem Stage Managera, ponieważ Apple wciąż wypracowuje pewne błędy. Dzięki temu Apple miałoby więcej czasu na pracę nad rozwojem systemu iPadOS 16.

Premiera iPadOS 16 będzie opóźniona ciekawostki Premiera iPadOS 16, premeira ipados 16 opozniona, kiedy Premiera iPadOS 16, ipados 16  Premiera iPadOS 16 będzie opóźniona - informuje o tym Bloomberg. Apple planuje opóźnić premierę iPadOS 16 do października, więc oprogramowanie dla iPada nie pojawi się razem z iOS 16. iPadOS16 4

Stage Manager jest obecnie ograniczony do modeli iPada wyposażonych w chip M1 i nie jest dostępny na starszych iPadach, co wzbudziło wiele kontrowersji. Apple twierdzi, że nie jest możliwe zaoferowanie akceptowalnej wielozadaniowości na starszych iPadach.

Odkąd Apple oddzielił iPadOS od iOS w 2019 roku, tworząc nowy system operacyjny, wersje iPadOS zawsze były wydawane razem z wersjami OS. Opóźniona premiera iPadOS 16 będzie oznaczała po raz pierwszy odejście od standardowych planów Apple.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top