Premiera iPhone 12 / 12 Pro dopiero pod koniec października? polecane, ciekawostki Premiera, iPhone 12 Pro, iPhone 12  W tym roku premiera iPhone 12 / 12 Pro ma odbyć się dopiero pod koniec października, donosi japoński Mac Otakara, powołując się na źródła w chińskim łańcuchu dostaw. iPhone12Pro 2

Premiera iPhone 12 / 12 Pro dopiero pod koniec października?

W tym roku premiera iPhone 12 / 12 Pro ma odbyć się dopiero pod koniec października, donosi japoński Mac Otakara, powołując się na źródła w chińskim łańcuchu dostaw.

Apple zazwyczaj prezentuje nowe iPhone’y w pierwszych tygodniach września, a smartfony trafiają do sprzedaży pod koniec miesiąca, ale w tym roku premiera nowych gadżetów może zostać przesunięta z powodu opóźnień produkcyjnych spowodowanych trwającą pandemią.

Premiera iPhone 12 / 12 Pro dopiero pod koniec października? polecane, ciekawostki Premiera, iPhone 12 Pro, iPhone 12  W tym roku premiera iPhone 12 / 12 Pro ma odbyć się dopiero pod koniec października, donosi japoński Mac Otakara, powołując się na źródła w chińskim łańcuchu dostaw. iPhone12 7

Widzieliśmy już wiele różnych publikacji o możliwych opóźnieniach w rozpoczęciu wysyłek nowych iPhone’ów. Jest więc wielce prawdopodobne, że w tym roku Apple zaprezentuje iPhone’a 12 we wrześniu, ale urządzenia trafią do sprzedaży dopiero pod koniec października, podobnie jak miało to miejsce z iPhone X i iPhone XR.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry