Premiera iPhone 12 odbędzie się w dwóch etapach polecane, ciekawostki iPhone 12, Apple  Publikacja DigiTimes informuje, że jesienią 2020 roku Apple wypuści cztery modele iPhone 12 ale w dwóch fazach. Co to znaczy? iPhone12 5 1

Premiera iPhone 12 odbędzie się w dwóch etapach

Publikacja DigiTimes informuje, że jesienią 2020 roku Apple wypuści cztery modele iPhone 12 ale w dwóch fazach. Co to znaczy?

Według DigiTimes, Apple wypuści najpierw dwa 6,1-calowe modele (iPhone 12 Max / 12 Pro), a następnie model z ekranem 6,7-cala i 5,4-cala.

Premiera iPhone 12 odbędzie się w dwóch etapach polecane, ciekawostki iPhone 12, Apple  Publikacja DigiTimes informuje, że jesienią 2020 roku Apple wypuści cztery modele iPhone 12 ale w dwóch fazach. Co to znaczy? iPhone12 1

W swoim oświadczeniu tajwańska publikacja cytuje sprzedawców płyt SLP, którzy już zaczęli dostarczać komponenty do modelu 12 Max i 12 Pro, a komponenty do pozostałych dwóch modeli mają zostać wysłane pod koniec sierpnia.

Pod koniec lipca firma potwierdziła, że premiera ??tegorocznych smartfonów Apple będzie nieco opóźniona z powodu trwającej pandemii koronawirusa.

Apple prawdopodobnie zaprezentuje swoje nowe iUrządzenia we wrześniu, ale w sprzedaży pojawią się one dopiero w październiku.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry