ip15 5

Premiera iPhone 15 – jest oficjalna data prezentacji!

Wreszcie po wielu tygodniach spekulacji, firma Apple oficjalnie podała datę premiery, prezentacji iPhone 15 oraz iPhone 15 Pro. Kiedy to nastąpi?

Wrześniowa konferencja giganta z Cupertino odbędzie się tak jak wcześniej przewidywaliśmy  dokładnie za dwa tygodnie, czyli  12 września 2023 roku.

Premiera iPhone 15 - jest oficjalna data prezentacji! ciekawostki prezentacja iPhone 15 pro max, premiera iPhone 15 pro, premiera iPhone 15, oficjalna data prezentacji iPhone 15, kiedy prezentacja iPhone 15 pro, kiedy premiera iPhone 15 pro, iphone 15 pro, iPhone 15, data prezentacji iPhone 15, apple zaprasza na wrześniowa konferencje  Wreszcie po wielu tygodniach spekulacji, firma Apple oficjalnie podała datę premiery, prezentacji iPhone 15 oraz iPhone 15 Pro. Kiedy to nastąpi? ip15 1

Głównymi bohaterami wrześniowego wydarzenia bedą oczywiście: iPhone 15 i iPhone 15 Pro, wraz z ich większymi wersjami: iPhone 15 Plus i iPhone 15 Pro Max.

Poniżej zebraliśmy dla was wszystkie informacje jakie do tej pory wiemy na temat najnowszych smartfonów firmy Apple.

iPhone 15 i iPhone 15 Plus

Premiera iPhone 15 - jest oficjalna data prezentacji! ciekawostki prezentacja iPhone 15 pro max, premiera iPhone 15 pro, premiera iPhone 15, oficjalna data prezentacji iPhone 15, kiedy prezentacja iPhone 15 pro, kiedy premiera iPhone 15 pro, iphone 15 pro, iPhone 15, data prezentacji iPhone 15, apple zaprasza na wrześniowa konferencje  Wreszcie po wielu tygodniach spekulacji, firma Apple oficjalnie podała datę premiery, prezentacji iPhone 15 oraz iPhone 15 Pro. Kiedy to nastąpi? iphone15 kolory

Rozpocznijmy od iPhone 15 i jego powiększonej wersji, iPhone 15 Plus. Obie wersje zostaną zamknięte w aluminiowej obudowie klasy lotniczej, która będzie charakteryzowała się delikatnie zaokrąglonymi bokami. Z tyłu znajdować się będzie panel wykonany z matowego szkła. Co więcej, oba modele będą posiadały port USB-C o przepustowości do 480 Mb/s, co stanowi zmianę w porównaniu do dotychczas używanego przez Apple Lightning.

Cechą, która na pewno przyciągnie wzrok, jest również nowo zaprojektowany aparat główny o rozdzielczości 48 Mpix. Szerokokątny obiektyw zostanie wyposażony w przysłonę ƒ/1,7, co zapewni doskonałe zdjęcia nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Wewnątrz znajdzie się nowy chip A16 Bionic, który zapewni jeszcze wyższą wydajność i zoptymalizowane zarządzanie energią. Obie jednostki będą również korzystały z bardziej energooszczędnych układów sterownika wyświetlacza OLED. Wykorzystanie ultraszerokopasmowego chipu nowej generacji o wielkości 7 nm umożliwi jeszcze szybsze i bardziej precyzyjne lokalizowanie urządzenia.

Co do łączności, iPhone 15 będzie wyposażony w modem Qualcomma X70 oraz będzie obsługiwał najnowszy standard Wi-Fi 6E. To nie wszystko – oba modele będą kompatybilne z technologią bezprzewodowego ładowania Qi2 i będą mogły być ładowane z mocą do 15 W za pomocą akcesoriów innych firm. Ładowanie przewodowe również zostanie przyspieszone i osiągnie wartość 35 W.

iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max

Premiera iPhone 15 - jest oficjalna data prezentacji! ciekawostki prezentacja iPhone 15 pro max, premiera iPhone 15 pro, premiera iPhone 15, oficjalna data prezentacji iPhone 15, kiedy prezentacja iPhone 15 pro, kiedy premiera iPhone 15 pro, iphone 15 pro, iPhone 15, data prezentacji iPhone 15, apple zaprasza na wrześniowa konferencje  Wreszcie po wielu tygodniach spekulacji, firma Apple oficjalnie podała datę premiery, prezentacji iPhone 15 oraz iPhone 15 Pro. Kiedy to nastąpi? iPhone15Pro 2 1

Jeśli chodzi o bardziej zaawansowane modele, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max, te urządzenia będą zamknięte w obudowie wykonanej z tytanu. Na uwagę zasługują również cieńsze ramki wyświetlacza o grubości 1,55 mm, co dodaje urządzeniu jeszcze bardziej luksusowego wyglądu.

Na pokładzie znajdzie się układ A17 Bionic, wykonany w technologii 3 nm, co z pewnością przekroczy wszystkie oczekiwania odnośnie wydajności i oszczędności energii. Ponadto, wersja Pro Max zostanie wyposażona w peryskopowy teleobiektyw, pozwalający na 6-krotny zoom optyczny.

Ceny tych modeli rozpoczynają się od 1099 dolarów dla iPhone 15 Pro i 1199 dolarów dla iPhone 15 Pro Max. Obydwa modele będą dostępne w opcjach pamięci masowej 256 GB, 512 GB, 1 TB i 2 TB.

Data sprzedaży i transmisja online

Jeżeli chodzi o dostępność, przedsprzedaż prawdopodobnie rozpocznie się 15 września, a urządzenia trafią do sklepów 22 września.

Oglądać prezentację będzie można na stronie internetowej Apple, na platformie YouTube oraz na Apple TV przez dedykowaną aplikację Apple TV. Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 19:00 i odbędzie się w Steve Jobs Theatre, gdzie kilku wybranych dziennikarzy będzie miało możliwość uczestniczenia w wydarzeniu.

Z pewnością będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku w świecie technologii i nie można się go doczekać. Dla fanów Apple i nie tylko, będzie to okazja, żeby zobaczyć, jakie nowości przygotowała firma, która od lat ustanawia trendy w branży.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 244

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top