ios17

iOS 17 beta 8 i iPadOS 17 beta 8 dostępne!

Apple udostępniło właśnie programistom iOS 17 beta 8 i iPadOS 17 beta 8. Jest to świetna wersja dla osób biorących udział w beta testach.

Co się zmieniło w nowej becie systemu iOS 17? Z oficjalnej listy wynika, że nowe systemu skupiły się  głównie na eliminacji usterek, ale zawsze istnieje możliwość odkrycia nowych funkcji, o których, o ile tekowe wystąpią będziemy informować w następnym artykule.

Kluczowe nowości w systemie iOS 17

iOS 17 beta 8 i iPadOS 17 beta 8 dostępne! ciekawostki system iOS 17 beta 8, nowości i zmiany w iOS 17 beta 8, iOS 17 beta 8, co nowego w iOS 17 beta 8 Apple udostępniło właśnie programistom iOS 17 beta 8 i iPadOS 17 beta 8. Jest to świetna wersja dla osób biorących udział w beta testach. iOS17 2

 1. Personalizacja interfejsu połączeń: Nowością w tej wersji jest możliwość dostosowania ekranu połączeń, co daje unikalny wygląd dla różnych osób dzwoniących do nas. Dzięki temu użytkownicy mogą wyrażać swoje indywidualne preferencje i smak.
 2. Interaktywna poczta głosowa: Funkcja ta umożliwia czytanie transkrypcji wiadomości głosowych w czasie rzeczywistym. Jest to szczególnie przydatne, gdy nie możemy odebrać połączenia.
 3. Udoskonalenia w iMessage: Wprowadzono istotne modyfikacje w interfejsie, co poprawia jego czytelność i intuicyjność. Nowa funkcja “Zamelduj się” umożliwia kontrolę nad udostępnianiem lokalizacji.
 4. Opcje w rozmowach grupowych: Wprowadzono funkcję “Strzałka nadrabiania zaległości”, która pozwala na szybkie znalezienie pierwszej nieprzeczytanej wiadomości w grupowej rozmowie.
 5. Innowacje w naklejkach: Emotikony są teraz dostępne jako animowane naklejki, co dodaje dynamiki do rozmów. Możliwość usuwania tła daje większą swobodę w personalizacji.
 6. Tryb StandBy w orientacji poziomej: Ten tryb umożliwia wykorzystanie iPhone’a jako centrum zarządzania inteligentnym domem, z wyświetlaniem istotnych informacji i elementów sterujących.

Jeśli nie chcesz czekać do połowy września i oficjalnego wydania możesz zainstalować nowy system już dziś. Jak? Instrukcja krok po kroku poniżej.

Instalacja publicznej wersji beta iOS 17

iOS 17 beta 8 i iPadOS 17 beta 8 dostępne! ciekawostki system iOS 17 beta 8, nowości i zmiany w iOS 17 beta 8, iOS 17 beta 8, co nowego w iOS 17 beta 8 Apple udostępniło właśnie programistom iOS 17 beta 8 i iPadOS 17 beta 8. Jest to świetna wersja dla osób biorących udział w beta testach. iOS17 publiczna

 1. Przejdź na stronę beta.apple.com.
 2. Kliknij “Zaloguj się” w prawym górnym rogu i użyj swojego Apple ID. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany w programie beta, kliknij “Zarejestruj się” i postępuj zgodnie z instrukcjami.
 3. Wybierz “Zarejestruj swoje urządzenia” z menu.
 4. Wybierz odpowiedni system operacyjny (iOS dla iPhone’a, iPadOS dla iPada).
 5. Kliknij “Pobierz profil”, a następnie zatwierdź operację klikając “Zezwól”.
 6. Wróć do Ustawień i otwórz nową sekcję “Pobrany profil”, która pojawiła się na górze.
 7. Kliknij “Zainstaluj” w prawym górnym rogu i wprowadź kod zabezpieczający.
 8. Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie urządzenie.
 9. Aby zainstalować aktualizację, przejdź do Ustawienia – Ogólne – Aktualizacja oprogramowania i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Warto przypomnieć, że mimo wewnętrznego testowania, wersje beta mogą zawierać błędy. Zawsze wykonaj pełną kopię zapasową urządzenia przed aktualizacją. Jeżeli napotkasz jakieś problemy, zgłoś je, aby przyczynić się do rozwoju i udoskonalenia systemu.

Na koniec trzeba również dodać, że dziś oprócz kolejnej bety iOS 17, Apple także udostępniło ósme bety systemów watchOS 10 i tvOS 17.

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 174

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top