Promocje Cyber Monday i Cyber Max w iWALK Polska - Koniecznie zobacz! polecane, ciekawostki Promocja, iwalk, cyber monday  Czy jesteście gotowi na kolejną dawkę świetnych promocji? Jeżeli tak, to koniecznie musicie zobaczyć nowe dwie akcje promocyjne organizowane przez iWALK Polska - Cyber Monday oraz CYBER MAX! cyber 1

Promocje Cyber Monday i Cyber Max w iWALK Polska – Koniecznie zobacz!

Czy jesteście gotowi na kolejną dawkę świetnych promocji? Jeżeli tak, to koniecznie musicie zobaczyć nowe dwie akcje promocyjne organizowane przez iWALK Polska – Cyber Monday oraz CYBER MAX!

Promocja Cyber Monday rozpocznie się 30 listopada i potrwa do 1 grudnia. W trakcie dwóch dni będzie można kupić wybrane produkty iWALK taniej o 20%, 25%, a nawet 30%! Aby sprawdzić nadchodzące okazje cenowe należy w Cybernetyczny Poniedziałek odwiedzić sklep iWALK Polska.

To nie wszystko co przygotowała firma iWALK Polska w tym dniu. W Cyfrowy Poniedziałek w godzinach popołudniowych ruszy Specjalna Promocja CYBER MAX, w której będziecie mogli kupić 10 wybranych produktów marki iWALK w bardzo atrakcyjnych cenach! Jakie produkty będą objęte promocją Cyber Max? W jakich cenach będą dostępne promocyjne urządzenia iWALK?

Promocje Cyber Monday i Cyber Max w iWALK Polska - Koniecznie zobacz! polecane, ciekawostki Promocja, iwalk, cyber monday  Czy jesteście gotowi na kolejną dawkę świetnych promocji? Jeżeli tak, to koniecznie musicie zobaczyć nowe dwie akcje promocyjne organizowane przez iWALK Polska - Cyber Monday oraz CYBER MAX! iwalk2

Aby to sprawdzić, należy odwiedzić sklep iWALK Polska w poniedziałek po godzinie 12:00. Akcja promocyjna potrwa tylko do końca dnia, czyli do godziny 23:59:59. Gorąco polecamy!

Próbowaliśmy uzyskać więcej informacji od firmy iWALK Polska na temat promocji Cyber Max i zostaliśmy poinformowani tylko o 3 produktach, które będzie można kupić taniej:

  • Nylonowy kabel iWALK Steel L USB-C / Lightning za 79,00 zł / 39,50 zł (50% taniej)
  • Kieszonkowy powerbank iWALK Immortalizer 2000M/C za 79,00 zł / 39,50 zł (50% taniej)
  • Kompaktowy powerbank iWALK Extreme Duo 3000M za 99,00 zł / 49,50 zł (50% taniej)

Jak widać iWALK Polska robi wyjątkowe promocje na Black Friday oraz Cyber Monday. Na podstawie otrzymanych informacji stwierdzamy, że warto odwiedzić sklep iWALK w Cybernetyczny Poniedziałek!

Więcej informacji na temat akcji promocyjnych Cyber Monday i CYBER MAX znajdziecie na stronie – iWALK Polska.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry