Reklamy w WhatsApp od 2020 r. ciekawostki WhatsApp, reklamy na whatsapp, 2020  Odkąd Facebook kupił WhatsApp, wielu obawiało się jednego. W najczęściej używanej aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie wkrótce pojawią się reklamy. Whatsapp 1300x700

Reklamy w WhatsApp od 2020 r.

Odkąd Facebook kupił WhatsApp, wielu obawiało się jednego. W najczęściej używanej aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie wkrótce pojawią się reklamy.

I tak się stanie w przyszłym roku. Facebook potwierdził rozwój planów “monetyzacji” WhatsApp i poinformował, że pierwsze reklamy w aplikacji będą aktywne do 2020 roku.

Reklamy w WhatsApp od 2020 r. ciekawostki WhatsApp, reklamy na whatsapp, 2020  Odkąd Facebook kupił WhatsApp, wielu obawiało się jednego. W najczęściej używanej aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie wkrótce pojawią się reklamy. whatsapp reklamy

W pierwszej fazie reklamy będą wyświetlane w sekcji Status, która, jak pamiętamy, jest podobna do klasycznych artykułów na Instagramie. Tak jak w przypadku zwykłych postów, reklamy zajmą cały ekran. Każda reklama zawierać będzie również link, który można otworzyć.

Ktoś z Was w ogóle korzysta jeszcze z Whastappa?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry