Krzysiek Borek28.11.2019
Samsung Galaxy S10 otrzymał stabilnego Androida 10

Samsung wydał właśnie aktualizację do Androida 10 dla Galaxy S10, choć w tej chwili jest ona dostępna wyłącznie w Niemczech.

Aktualizacja powinna się już pojawić na smartfonach Koreańczyków w Niemczech. Oznaczenie oprogramowania to G97**XXU3BSKO i zawiera nawet poprawki zabezpieczeń z 1 grudnia tego roku. Plik z aktualizacją zajmuje 140MB.

W tej chwili nie wiemy kiedy aktualizacja pojawi się w innych krajach. Ciekawe również czy Samsung zdecyduje się na udostępnienie aktualizacji dla użytkowników smartfona z Androidem 9 Pie. Wg najnowszych informacji od Koreańskiego producenta, Galaxy S10 i S10 Plus mają otrzymać aktualizację dopiero na początku przyszłego roku, w styczniu.

Jeżeli jesteście beta testerami One UI 2.0 w Niemczech, możecie wykonać aktualizację do stabilnej wersji oprogramowania. Dotyczy to każdego z wariantów Galaxy S10 (S10e, S10 i S10 Plus). Przed aktualizacją warto wykonać kopię zapasową danych smartfona. Pamiętajcie też, że mogą występować błędy, więc warto poczekać na kolejne aktualizacje, które je wyeliminują.

Źródło: sammobile.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek