Krzysiek Borek28.11.2019
Samsung Galaxy S10 otrzymał stabilnego Androida 10

Samsung wydał właśnie aktualizację do Androida 10 dla Galaxy S10, choć w tej chwili jest ona dostępna wyłącznie w Niemczech.

Aktualizacja powinna się już pojawić na smartfonach Koreańczyków w Niemczech. Oznaczenie oprogramowania to G97**XXU3BSKO i zawiera nawet poprawki zabezpieczeń z 1 grudnia tego roku. Plik z aktualizacją zajmuje 140MB.

W tej chwili nie wiemy kiedy aktualizacja pojawi się w innych krajach. Ciekawe również czy Samsung zdecyduje się na udostępnienie aktualizacji dla użytkowników smartfona z Androidem 9 Pie. Wg najnowszych informacji od Koreańskiego producenta, Galaxy S10 i S10 Plus mają otrzymać aktualizację dopiero na początku przyszłego roku, w styczniu.

Jeżeli jesteście beta testerami One UI 2.0 w Niemczech, możecie wykonać aktualizację do stabilnej wersji oprogramowania. Dotyczy to każdego z wariantów Galaxy S10 (S10e, S10 i S10 Plus). Przed aktualizacją warto wykonać kopię zapasową danych smartfona. Pamiętajcie też, że mogą występować błędy, więc warto poczekać na kolejne aktualizacje, które je wyeliminują.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS