Samsung szykuje nową dedykowaną ładowarkę ciekawostki   Samsung ma w swojej ofercie wiele dedykowanych ładowarek odpowiedzialnych za bezprzewodowe ładowanie (nawet szybkie), ale mało która jest w stanie naładować dwa urządzenia w tym samym momencie. GalaxyNote9

Samsung szykuje nową dedykowaną ładowarkę

Samsung ma w swojej ofercie wiele dedykowanych ładowarek odpowiedzialnych za bezprzewodowe ładowanie (nawet szybkie), ale mało która jest w stanie naładować dwa urządzenia w tym samym momencie.

Sytuacja niedługo ulegnie zmianie, bo wraz z premierą Galaxy Note 9 zadebiutuje nowa ładowarka.

W FCC pojawiła się niedawno 25W ładowarka, która teoretycznie mogła oznaczać bardzo szybkie bezprzewodowe ładowanie dla nowego Notesa od Samsunga. Problem w tym, że ładowarka o oznaczeniu EP – N9100 to tak naprawdę Wireless Charger Duo.

Samsung szykuje nową dedykowaną ładowarkę ciekawostki   Samsung ma w swojej ofercie wiele dedykowanych ładowarek odpowiedzialnych za bezprzewodowe ładowanie (nawet szybkie), ale mało która jest w stanie naładować dwa urządzenia w tym samym momencie. gsmarena 001 1

Najnowsza ładowarka spokojnie poradzi sobie z bezprzewodowym naładowaniem Gaalxy Note 9 i Galaxy Watch. Taka opcja z pewnością przyda się użytkownikom czekającym na obydwa produkty Samsunga, ale przez to zabraknie szybkiego bezprzewodowego ładowania.

Więcej o ładowarce, Galaxy Note 9 i Galaxy Watch dowiemy się podczas ich oficjalnej premiery, która nastąpi 9 sierpnia bieżącego roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top