Samsung znów idzie w ślady Apple. Będą trzy, a nie dwie wersje Galaxy S10 ciekawostki Samsung, galaxy s10 lite, galaxy s10  Nie ma roku, aby Samsung nie kopiował czegoś od Apple. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że w przyszłym roku południowokoreański producent zaprezentuje światu podobnie jak Apple trzy wersje Galaxy S10. GalaxyS9

Samsung znów idzie w ślady Apple. Będą trzy, a nie dwie wersje Galaxy S10

Nie ma roku, aby Samsung nie kopiował czegoś od Apple. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że w przyszłym roku południowokoreański producent zaprezentuje światu podobnie jak Apple trzy wersje Galaxy S10.

W przyszłym roku Samsung ma zaprezentować światu: Samsung Galaxy S10 Lite, Galaxy S10, Galaxy S10+.

Samsung znów idzie w ślady Apple. Będą trzy, a nie dwie wersje Galaxy S10 ciekawostki Samsung, galaxy s10 lite, galaxy s10  Nie ma roku, aby Samsung nie kopiował czegoś od Apple. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że w przyszłym roku południowokoreański producent zaprezentuje światu podobnie jak Apple trzy wersje Galaxy S10. galaxys10lineup

Najtańszym z całej trójki ma być wersja Lite. Model ten ma posiadać 5,8-calowy ekran z nieco grubszymi ramkami oraz skaner linii papilarnych, który ma mieścić się z boku urządzenia. Jego cena nie ma przekroczyć 750 dolarów.

Drugi i trzeci model to Galaxy S10 i Galaxy S10+. Galaxy S10 ma być wyposażony w ekran 5,8-cala natomiast S10+ w ekran 6,4-cala. Oba ekrany będą bezramkowe. Jeden i drugi model ma mieć czytnik linii papilarnych w ekranie. Ich cena ma wahać się granicach od 1000 do 1100 dolarów.

Prenetacja modelu S10 ma obyć się 24 lutego 2019 roku

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry